Líbí se Vám tato nemovitost?

nebo..

Sdílejte s přáteli na Facebooku!

Prodej skladu, Bystrovany, 2500 m2

Cena: cena na vyžádání

(Cena bez DPH. Neplatíte provizi RK. Cena k jednání. Cena bez servisních poplatků (0,3 EUR/m2/měsíc) a bez přímé spotřeby el. energie a vody.)

Tuto nemovitost si prohlédlo 219 lidí

Popis nemovitosti


Elite real service s.r.o Vám nabízí v zastoupení majitele prodej nově vznikajících skladových prostor SO-01 - SO-06 v technologickém areálu Bystrovany, Olomouc s možností nájezdu kamionů s celkovou plochou až 69.000m2 (jedná se celkem o šest hal). Plocha jednotky 2.500m2, celková plocha haly 13.222m2. PROVIZE: Neplatíte provizi RK. K dispozici od 1.6.2018 (předpokládaný termín/do šesti měsíců od podpisu smlouvy).Tato nabídka je pouze orientační. Každou halu je možno rozdělit na samostatné jednotky s vlastním vstupem. Hala nebo jednotka může mít vlastní výrobní a skladovací provoz, administrativu (až 3.NP) a zásobovací dvůr. Flexibilní řešení umožnuje budoucím vlastníkům přizpůsobit velikost a řešení prostor přímo na míru. Dle požadavků klienta přizpůsobíme počet dockovaných stanic, nákladových můstků a ramp. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku. LOKALITA: Hala se nachází u frekventované silnice směr Ostrava, Katowice, v blízkosti nájezdu na dálnici směr Brno. PARKOVÁNÍ: Celkem 100 parkovacích míst k hale (cena dohodou). TECHNICKÉ PARAMETRY: Síťová připojení na elektřinu, vlastní trafo, přípojka vysokého napětí 2000 kWA, hlavní a vedlejší rozvodné skříně, kanalizace, plyn, voda, světlá výška hal je 9,85m. Podlahy se zatížením až 5t/m2. PROVIZE: Neplatíte provizi RK. MĚSÍČNÍ SERVISNÍ POPLATKY (bez DPH): Poplatky ve výši 0,3 EUR/m2 (cena bude upřesněna dle vymezených služeb). AKTUÁLNÍ NABÍDKA: K dispozici máme haly, sklady a výrobní prostory různého typu a velikosti od 20m2 do 50.000m2 . Zajistíme Vám prostory přímo na míru, sklady k pronájmu, sklady na prodej. Zavolejte nám. Největší nabídku novostaveb – nové kanceláře, kanceláře k pronájmu, kanceláře na prodej - naleznete na našich webových stránkách.

Makléř nemá fotografii

Mgr. Zdeněk Gaďourek Zuzana Drhlíková

Telefon: 774... (zobrazit)

Elite real service, s.r.o.

Horní lán 1327/6a
Olomouc

Informace k nemovitosti


Cenacena na vyžádání
Poznámka k ceněCena bez DPH. Neplatíte provizi RK. Cena k jednání. Cena bez servisních poplatků (0,3 EUR/m2/měsíc) a bez přímé spotřeby el. energie a vody.
AdresaBystrovany
IDN04046
Aktualizováno21. 8. 2018
StavbaMontovaná
Stav objektuNovostavba
Plocha užitná2500 m2
Typ domuPřízemní
Plocha podlahová2500 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléřePodobné nemovitosti