Prodej bytu 1+kk, Praha - Košíře, Naskové, 30 m2

Naskové, Praha 5 - Košíře

2 999 999 Kč /za nemovitost

(včetně DPH)


HYPOTÉKA
od 10 219 Kč
/za měsíc
Chci hypotéku

Prémioví partneři v Praze 5

Finance a pojištění

Koupelny

Malíři

Zednické práce

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Informace k bytu

Nebytová jednotka - ateliér 1+kk o celkové rozloze 31,9 m2 s balkonem 4,2 m2 je situováno ve 2. NP projektu Aalto Cibulka. Cena zahrnuje nebytovou jednotku včetně DPH a sklepní kóji. Výstavba projektu byla zahájena v září 2017, k nastěhování ihned.

Pokud hledáte skvělé bydlení a chcete si užívat kulturu v centru stejně jako odpočinek v přírodě, Aalto Cibulka finského developera YIT Vám nabízí obojí. Projekt vznikl v atraktivní pražské lokalitě s přírodou přímo za okny. Navíc se nachází na strategickém místě s dobrou dostupností do centra města a přitom přímo u zeleného parku Košíře-Motol. V okolí nechybí školky, školy, lékařská vybavenost či sportovní centrum.

Parametry bytu

Cena
2 999 999 Kč /za nemovitost
Poznámka k ceně
včetně DPH
Aktualizováno
9. 7. 2020
Adresa
Naskové, Praha 5 - Košíře
ID
AC.G206
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
32 m2
Vlastnictví
Osobní
Podlahová plocha
30 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Doprava
MHD, Autobus
Balkon

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

YIT Stavo, s.r.o.

Generála Píky 430/26, Praha, Dejvice

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videobydlení, s. r. o., IČO: 04485912, se sídlem Zdeňka Fibicha 2548, MOST, 434 01 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Inzerát si prohlédlo 2210 lidí

Prodejce

YIT Stavo s.r.o. Praha 6 - Dejvice

YIT Stavo s.r.o. Praha 6 - Dejvice

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 1+kk v Praze?

Podobné nemovitosti