Profi makléřky banner

Pronájem skladu, Chotěboř, 500 m2

Chotěboř

14 584 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Chotěboři

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Petr Krajcigr

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Pronájem montované haly o velikosti 100 - 500 m2 (lze oddělit dle přání zákazníka)v obci Příjemky vzdálené cca 3 km od Chotěboře. Hala je vhodná ke skladování. Minimální doba pronájmu je 1 rok. V případě zájmu volejte na tel.č.: 602 256 236.

Parametry nemovitosti

Cena
14 584 Kč /za měsíc
Aktualizováno
25. 10. 2021
Adresa
Chotěboř
Stavba
Montovaná
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
500 m2
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Samota
Elektřina
230V
Doprava
Silnice

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Koreček

Beckovského 2045, Havlíčkův Brod

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 646 lidí

Prodejce

Miloslav Koreček

Miloslav Koreček

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu skladů v Chotěboři?

Podobné nemovitosti