Prodej rodinného domu, Nymburk, Na Hroudách, 135 m2

Na Hroudách, Nymburk - Drahelice

5 836 330 Kč /za nemovitost

((DPH pro dům s pozemkem činí 15%))


HYPOTÉKA
od 19 316 Kč
/za měsíc
Chci hypotéku

Prémioví partneři v Nymburku

Finance a pojištění

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Informace k domu

V rámci třetí etapy developerského projektu Domy Nymburk nabízíme na prodej energeticky velmi úsporný rodinný dům 4+kk (energetický štítek B) s podlahovou/užitnou plochou 140/135 m² na vlastním pozemku 739 m² na západním okraji města Nymburk.

Výstavba navazuje na úspěšně dokončenou a kompletně prodanou první a druhou etapu projektu. Domy Nymburk kladou důraz na soukromí a komplexní urbanistické řešení zástavby celé čtvrti a soused Vás svým domem nepřekvapí.

Jedná se o projekt s nadstandardním vybavením, jehož součástí je garáž, venkovní el. ovládané žaluzie, podlahové vytápění v celém objektu, nadstandardní podlaha, vnitřní vestavné osvětlení, nalepená zrcadla, nadstandardní terasa - thermowood, retenční nádrž, oplocení a pod.

Při návrhu rodinných domů Nymburk byl kladen důraz na variabilitu, vzdušnost a flexibilitu. Součástí rodinného domu je soukromá, jižně orientovaná zahrada s terasou navazující na hlavní obytný prostor. V současné době nabízíme dva typy domů ( typ A, typ B), oba ve velikosti 4KK, 5KK. Celkem si tedy můžete vybrat ze čtyř variant (viz. další inzerci).

V rámci zástavby je vyčleněno území, na kterém je počítáno s občanskou vybaveností – obchod, café a napojením MHD. Domy jsou navrženy v kategorii B – energeticky velmi úsporné.

Pro bližší informace kontaktuje naší prodejní kancelář, kde Vám k projektu Domy Nymburk podají veškeré informace.

606/240 A-4KK

Parametry domu

Cena
5 836 330 Kč /za nemovitost
Poznámka k ceně
(DPH pro dům s pozemkem činí 15%)
Aktualizováno
19. 9. 2020
Adresa
Na Hroudách, Nymburk - Drahelice
ID
1579942236
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Ve výstavbě
Plocha užitná
135 m2
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
739 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Voda
Dálkový vodovod
Garáž

Kontaktovat makléře

Realitní makléř

Realitní kancelář

DOMY NYMBURK s.r.o.

Rybalkova 194/35, Praha, Vršovice

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videobydlení, s. r. o., IČO: 04485912, se sídlem Zdeňka Fibicha 2548, MOST, 434 01 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Inzerát si prohlédlo 1436 lidí

Prodejce

Dana Podhraská

Dana Podhraská

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Nymburku?

Podobné nemovitosti