Prodej rodinného domu, Veselí nad Moravou - Milokošť, 133 m2

Veselí nad Moravou, Milokošť

850 000 Kč /za nemovitost

HYPOTÉKA
od 3 116 Kč
/za měsíc
Chci hypotéku

Prémioví partneři v Veselí nad Moravou

Finance a pojištění

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Informace k domu

Nabízíme na prodej rodinný dům 2+1 ve Veselí nad Moravou - Milokošti. Exkluzívně nabízíme se slevou na prodej malý útulný rodinný dům 2+1 ve Veselí nad Moravou - Milokošti. Dům může být určen mladé nenáročné rodině, nebo i jednotlivci.

Dům leží v klidné části města Veselí nad Moravu v Milokošti.

V domě se nacházejí dvě obytné místnosti, ložnice o rozloze 16,3m2, pokoj o rozloze 14m2,prostorná kuchyň, koupelna + WC, veranda. Dům má i malou zahrádku, je napojen na veškeré inženýrské sítě a vytápěn plynem. Dům je částečně zateplen a je před rekonstrukcí. Ta nemusí být příliš nákladná.Pro Vaši lepší představu je součástí prezentace domu v příloze zobrazen půdorys domu a 3D model. K dispozici je zpracován technický list nemovitosti od inspektora z firmy Nemopas. Zašlu na vyžádání.

Cena za nemovitost byla ponížena o předpokládané náklady na nezbytné opravy domu. Cca o 250 000 Kč. O ceně lze dále jednat.

V případě zájmu o bližší informace či prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Parametry domu

Cena
850 000 Kč /za nemovitost
Aktualizováno
4. 2. 2020
Adresa
Veselí nad Moravou, Milokošť
ID
N73105
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
133 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Řadový
Plocha budovy
183 m2
Plocha nemovitosti
183 m2
Plocha zahrady
50 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Plyn
Plynovod

Kontaktovat makléře

Realitní makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videobydlení, s. r. o., IČO: 04485912, se sídlem Zdeňka Fibicha 2548, MOST, 434 01 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Inzerát si prohlédlo 911 lidí

Prodejce

Martin Kočí

Martin Kočí

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Veselí nad Moravou?

Podobné nemovitosti