Prodej atypického bytu, Praha - Žižkov, Jeseniova, 1197 m2

Jeseniova, Praha 3, Žižkov

85 000 000 Kč /za nemovitost

(Včetně 4 parkovacích stání, vybavení a převodního servisu)


HYPOTÉKA
od 311 607 Kč
/za měsíc
Chci hypotéku

Prémioví partneři v Praze 3

Finance a pojištění

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Informace k bytu

Patrový PENTHOUSE s nádherným výhledem na Pražský hrad

Ke koupi vám nabízím exkluzivní patrový Penthouse o velikosti 1197 m2 se střešní zahradou v jednom z nejkrásnějších měst na světě.

Praha je klidná a velmi bezpečná, velmi historická, ale také moderní. Praha je skvělé místo díky skvělým lidem, kultuře, jídlu, pivu, vínu a zábavě. Praha je skvělá pro život.

A velmi blízko samého centra Prahy, tu pro vás mám jeden úžasný domov. Každý den si budete užíva panoramatický výhled na nejznámější historické a moderní památky Prahy, kterými jsou Pražský hrad, Vítkov a pomník Jana Žižky, Žižkovská věž, Strahovský klášter nebo památky a budovy Starého města.

První patro je projektované velmi prakticky. Je zde obývací část, jídlení kout, 65 m2 fitness, ložnice, koupelny a šatny. Budete se tu cítit velmi pohodlně, je tu dostatek soukromí, bezpečí a hlavně prostoru. Najdete zde 2 prostorné pokoje s vlastními 2 koupelnami a šatnami (jedna z šaten má snížený strop), kuchyň s prostorem pro jídelní stůl pro nejméně 10 hostů, 65 m2 fitness, kde můžete v případě potřeby snadno vytvořit další dvě ložnice s další koupelnou. Jižní orientace obývacího pokoje je velmi přirozeně chlazena korunami stromů, do kterých je úžasně uklidňující výhled. Místnost pro kulečníkový stůl, místa ke čtení a relaxaci, terasy obklopující celé patro na sever i na jih a 2 soukromé vstupní prostory s maximálním zabezpečením.

První patro je obklopeno celoplošnými floor-to-ceiling a wall-to-wall okny se severozápadní a jihovýchodní orientací a samozřejmě krásným výhledem na nedaleké pražské střechy, pražské historické památky na severozápadní straně a na druhé jihovýchodní straně uklidňující výhledy na vrcholky stromů do parku Parukářka.

Ve druhém patře se budete cítit, jako by jste letěli nad Prahou, když vstoupíte na trávník rozsáhlé automaticky zavlažované zahrady o rozloze 724 m2 s bazénem s protiproudem, s chráněnými a nerušenými panoramatickými výhledy na naše krásné město.

Jen si představte, jak sedíte v pergole, bavíte se se svými přáteli nebo s rodinou, díváte se na Prahu, odpočíváte a posloucháte při tom oheň praskající v krbu. Jaký pocit zažíváte, když se ráno probudíte, podíváte se do zelených a hustých korun stromů, které vás každý den uklidňují, jdete si zaplavat do svého bazénu, který je jen o jedno patro výš a odkud je vidět celá Praha?

Právě díky těmto okamžikům je tento patrový penthouse jedinečný. Jedinečný proto, že v Praze s takovými výhledy, zahradou a bazénem, žádný podobný byt nenajdete. Zavolejte mi ještě dnes, abychom se domluvili na termínu schůzky.

Parametry bytu

Cena
85 000 000 Kč /za nemovitost
Poznámka k ceně
Včetně 4 parkovacích stání, vybavení a převodního servisu
Aktualizováno
23. 3. 2020
Adresa
Jeseniova, Praha 3, Žižkov
ID
4586/2918
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
527 m2
Patro
6. z 7
Vybaveno
Ano
Vlastnictví
Osobní
Podlahová plocha
1197 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Balkon
Garáž
Sklep
Terasa
Výtah
Parkování
Bazén

Kontaktovat makléře

Realitní makléř

Realitní kancelář

QARA, s.r.o.

Šafaříkova 201/17, Praha

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videobydlení, s. r. o., IČO: 04485912, se sídlem Zdeňka Fibicha 2548, MOST, 434 01 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Inzerát si prohlédlo 513 lidí

Prodejce

Souček Michal

Souček Michal

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje atypických bytů v Praze?

Podobné nemovitosti