Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Brozany nad Ohří, 64538 m2

Brozany nad Ohří

51 630 400 Kč /za nemovitost

HYPOTÉKA
od 189 275 Kč
/za měsíc
Chci hypotéku

Prémioví partneři v Brozanech nad Ohří

Finance a pojištění

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Informace k pozemku

Nabízíme ke koupi soubor pozemků tvořící jeden celek o výměře 64.538 m2. Jedná se o stavební pozemky přímo sousedící s D8 u přemostění vedoucím do Brozan nad Ohří.
Dle územního plánu jsou pozemky zařazeny do plochy dopravy (D). Přípustné využití je například: plochy staveb a zařízení silniční dopravy nadmístního významu, odstavné plochy pro osobní, hromadnou i nákladní dopravu, autobusové zastávky a nádraží, čerpací stanice pohonných hmot, hromadné a řadové garáže, jednoduché stavby spojené se silniční dopravou, areály údržby pozemních komunikací a podobně.

Parametry pozemku

Cena
51 630 400 Kč /za nemovitost
Aktualizováno
28. 5. 2020
Adresa
Brozany nad Ohří
ID
GR1056106
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha nemovitosti
64538 m2
Doprava
Dálnice, MHD

Kontaktovat makléře

Realitní makléř

Realitní kancelář

GENERAL REALITY, a.s.

Václavské náměstí 807/64, Praha, Nové Město

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videobydlení, s. r. o., IČO: 04485912, se sídlem Zdeňka Fibicha 2548, MOST, 434 01 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Inzerát si prohlédlo 62 lidí

Prodejce

Marek Pavlovec

Marek Pavlovec

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro komerční výstavbu v Brozanech nad Ohří?

Podobné nemovitosti