Prodej bytu 3+kk, Praha - Smíchov, 80 m2

Praha 5 - Smíchov

9 981 000 Kč /za nemovitost

(cena obsahuje DPH a sklep, cena neobsahuje parkovací stání, které je možné přikoupit za cenu od 500.tis + DPH)


HYPOTÉKA
od 34 000 Kč
/za měsíc
Chci hypotéku

Prémioví partneři v Praze 5

Finance a pojištění

Koupelny

Malíři

Zednické práce

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Informace k bytu

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji byt 3+kk, č. SM2-2.2.2 o výměře 83,5 m2, s lodžií 5,2 m2 v první etapě bytového projektu Smíchov City v budově SM2-02. Budova byla navržena architektonickým ateliérem Lábus AA.

Bytový dům SM2 tvoří spolu s administrativní budovou Na Knížecí SM1 ucelený městský blok. Bytový dům SM2 určený především pro účely bydlení dobře vystihuje celkovou filozofii projektu Smíchov City. Vytvořit na principu města krátkých vzdáleností moderní zástavbu, která ctí principy tradičně rostlého města, kde můžete bydlet, pracovat i aktivně trávit volný čas. Jeho hlavním kouzlem je různorodost a citlivý přístup, s nímž zapadne do tradiční městské čtvrti. Bytový dům SM2 tvoří devět různorodých sekcí, které budou mít šest nadzemních a až tři podzemní podlaží.
Architektonické pojetí jednotlivých sekcí ctí osobitost, která je charakteristická pro celý projekt Smíchov City. O návrhy a řešení domů v objektu SM2 se postarala uznávaná česká architektonická studia v čele s hlavním architektem akad. arch. Ladislavem Kubou z ateliéru Kuba & Pilař architekti, který je zároveň autorem vnitřního parku a sekcí SM2–03 a 07. Autorem sekcí SM2–02, 04 a 09 je prof. Ing. arch. Ladislav Lábus z atelieru Lábus AA. Sekce SM2–01 a 06 navrhl Ing. arch. Tomáš Prouza a sekce SM2–05 a 08 Ing. arch. Jaroslav Zíma, oba z ateliéru D3A.

Všechny návrhy spojuje citlivá práce s dispozicemi jednotlivých domů a jejich okolí. V rámci budované čtvrti budou totiž právě domy spoluvytvářet charakteristické a nezaměnitelné prostředí. Jednotlivé sekce se proto odliší výškou, proporcí, barevností nebo zdůrazněním či potlačením některých prvků. Hlavním cílem této různorodosti je dosáhnout atmosféry tradičně rostlého města, které bude v harmonii s dosavadní smíchovskou zástavbou.

Všechny sekce splňují požadavky na bezproblémové bezbariérové užívání.

Velkou výhodou rezidenčního domu SM2 je absolutní dostupnost. Metro, tramvaje, autobusy, vlaky jsou v přímém sousedství. Letiště Václava Havla je vzdálené jen necelou půl hodinu. A skvělá je i dostupnost autem a přímé napojení na městský okruh.

Parametry bytu

Cena
9 981 000 Kč /za nemovitost
Poznámka k ceně
cena obsahuje DPH a sklep, cena neobsahuje parkovací stání, které je možné přikoupit za cenu od 500.tis + DPH
Aktualizováno
3. 7. 2020
Adresa
Praha 5 - Smíchov
ID
SM2-2.2.2
Stavba
Skeletová
Stav objektu
Ve výstavbě
Plocha užitná
83 m2
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Podlahová plocha
80 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Telekomunikace
Internet, Kabelové rozvody
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní makléř

Realitní kancelář

Sekyra Group, a.s.

U Sluncové 666/12a, Praha, Karlín

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videobydlení, s. r. o., IČO: 04485912, se sídlem Zdeňka Fibicha 2548, MOST, 434 01 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Inzerát si prohlédlo 17 lidí

Prodejce

Jan Mahdal

Jan Mahdal

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+kk v Praze?

Podobné nemovitosti