Prodej - jiné, Tasovice, 296 m2

Tasovice

2 100 000 Kč

(+provize RK)


HYPOTÉKA
od 6 950 Kč
/za měsíc
Chci hypotéku

Prémioví partneři v Tasovicích

Finance a pojištění

Malíři

Stěhovací služby

Truhlářské práce

Kuchyně

Výstavba rodinných domů

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Úklidové služby

Informace k nemovitosti

Prodej restaurace v Tasovicích u Znojma

Ve výhradním zastoupení majitele Vám zprostředkujeme prodej zavedené restaurace s vinným sklepem v Tasovicích u Znojma. Objekt je ve velmi dobrém stavu, stojí na vlastním pozemku o CP 409 m2, z toho ZP činí 296 m2. V roce 2001 byla provedena rekonstrukce (nová střecha, nové rozvody atd.). Uvnitř restaurace je prostor pro hosty s barem cca 35 míst k posezení + 12 míst na galerce a dalšími místy k posezení na předzahrádce. Restaurace disponuje zařízenou kuchyní (až 200 jídel denně), soc. zařízením, ve 2.n.p. objektu se nachází zázemí pro zaměstnance, kancelář, pokoj a skladové prostory. Vytápění plynovým kotlem nebo krbem s výměníkem. Další předností tohoto objektu je klenbový vinný sklep, který je možno využít jako vinárnu, nebo vinný sklep pro uchování vín. Objekt je podsklepený a nachází se zde prostorné skladovací prostory. Celá nemovitost je napojena na veškeré IS (voda obecní, el.energie 230V/400V, plyn, kanalizace).
Vybavení kuchyně je možné odkoupit po dohodě s majitelem.
Dalším potenciálem restaurace je řeka Dyje, po které se splavují celé léto vodáci s nástupním místem vzdálené jen 460 m od této restaurace, která je jedinou restaurací na vodácké trase Znojmo - Hrádek u Znojma, což je uvedeno i v itinerářích vodácké trasy. Tasovicemi též vede cyklostezka a projíždí zde i vinobus, který rozváží návštěvníky po celém Podyjí i místních vinařských sklepech. Obec Tasovice je vzdálená 9 km jihovýchodně od Znojma.
Energetický štítek na nemovitost se připravuje, proto je dle zákona prozatím zařazena do kategorie G.
Radí Vám poskytneme více informací telefonicky, ale nejlépe na osobní prohlídce, kterou Vám určitě doporučujeme.

Parametry nemovitosti

Cena
2 100 000 Kč
Poznámka k ceně
+provize RK
Aktualizováno
27. 11. 2020
Adresa
Tasovice
ID
19028
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha nemovitosti
296 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Glanc REAL Servis

Pěkná 699/55, Brno

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videobydlení, s. r. o., IČO: 04485912, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 162 lidí

Prodejce

Silviana Kölblová

Silviana Kölblová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje ostatních nemovitostí v Tasovicích?