Prodej zahrady, Dlouhá Ves, 782 m2

Dlouhá Ves

490 000 Kč /za nemovitost

HYPOTÉKA
od 1 622 Kč
/za měsíc
Chci hypotéku

Prémioví partneři v Dlouhé Vsi

Finance a pojištění

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Informace k pozemku

Nabízíme na prodej krásný, slunný, obdélníkový, rovinatý pozemek s jižní orientací a výhledem o výměře 782 m2 s podílovou přístupovou cestou navazující na novou asfaltovou obecní cestu, obklopený vzrostlou zelení s Divišovským potokem ze západní strany a borovicovým lesem ze severu, ležící na okraji původní malebné šumavské osady Janovice u Sušice 3 km. Lokalita: velmi klidná, převážně rekreačně obydlená osada Janovice stojící v krásné přírodě plné borovicových lesů, blízkého rybníka Divišov a řeky Otavy (možnost rybaření). Přístup po obecní asfaltové cestě, která zde končí, tudíž nulový provoz a hluk = absolutní klid, ticho a soukromí i díky vzrostlým stromům.
Popis: pozemek vedený jako zahrada. Aktuálně lze na částečně oploceném pozemku postavit zahradní domek (do 25 m2; hospodářský objekt), který by měl sloužit jako zázemí pro zahradu nebo přechodné stavby jako např. karavan, obytný přívěs či mobilní dům.
Pozemek celkem (zahrada): 782 m2;
Podílová (1/3) cesta (TTP): 337 m2;
Voda: neřešeno; potok na hranici pozemku; nutno vybudovat nový vrt;
Odpad: neřešeno; nutno vybudovat vlastní ČOV či septik;
Elektřina: neřešeno; možnost napojení elektřiny po dohodě s firmou ČEZ!
Úžasný, prostorný, rovinatý pozemek vedený jako zahrada, ležící na okouzlujícím slunném místě se zaručeným soukromím a tichem v krásné „zelené“ lokalitě v původní části šumavské osady Janovice či Janovičky („Nyklův mlýn“), nedaleko města Sušice 3 km, kde je veškerá občanská vybavenost.
Nutno vidět lokalitu umístění v osadě!

Parametry pozemku

Cena
490 000 Kč /za nemovitost
Aktualizováno
26. 8. 2020
Adresa
Dlouhá Ves
ID
P1343
Vybaveno
Ne
Lokalita objektu
Polosamota
Plocha nemovitosti
782 m2
Plocha zahrady
782 m2
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní makléř

Realitní kancelář

Jakš - reality s.r.o.

náměstí Svobody 50, Sušice

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videobydlení, s. r. o., IČO: 04485912, se sídlem Zdeňka Fibicha 2548, MOST, 434 01 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Inzerát si prohlédlo 103 lidí

Prodejce

Jiří Zuda

Jiří Zuda

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zahrad v Dlouhé Vsi?

Podobné nemovitosti