Prodej zahrady, Klatovy, Třešňovka, 748 m2

Třešňovka, Klatovy - Klatovy II

1 293 600 Kč /za nemovitost

HYPOTÉKA
od 4 281 Kč
/za měsíc
Chci hypotéku

Prémioví partneři v Klatovech

Finance a pojištění

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Informace k pozemku

V exklusivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji dvě parcely, které jsou vhodné k výstavbě menšího domu či rekreačního objektu. Celková plocha parcel činí 748 m2. Na hranici pozemku se nachází elektrika a voda.

Třešňovka je klidná, spíše chatová oblast, obklopena lesy. Naprosto dech beroucí výhled si zamilují převážně milovníci přírody.

Do centra Klatov se autem dostanete cca za 5 min. V Klatovech nalezneme veškerou občanskou dostupnost (nemocnice, školy, školky, kulturní centra, sportovní centra, obchody,.....)

Nutno vidět!

Parametry pozemku

Cena
1 293 600 Kč /za nemovitost
Aktualizováno
18. 9. 2020
Adresa
Třešňovka, Klatovy - Klatovy II
ID
182077
Lokalita objektu
Samota
Plocha nemovitosti
748 m2
Elektřina
230V
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus

Kontaktovat makléře

Realitní makléř

Realitní kancelář

Bidli

Jindřišská 889/17, Praha, Nové Město

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videobydlení, s. r. o., IČO: 04485912, se sídlem Zdeňka Fibicha 2548, MOST, 434 01 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Inzerát si prohlédlo 32 lidí

Prodejce

Kamila Mentelová

Kamila Mentelová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zahrad v Klatovech?

Podobné nemovitosti