Prodej bytu 3+1, Jindřichův Hradec, Kosmonautů, 67 m2

Kosmonautů, Jindřichův Hradec - Jindřichův Hradec V

2 090 000 Kč /za nemovitost

HYPOTÉKA
od 6 917 Kč
/za měsíc
Chci hypotéku

Prémioví partneři v Jindřichově Hradci

Finance a pojištění

Truhlářské práce

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Informace k bytu

Družstevní byt velikosti 3+1, situovaný ve 4. patře, tj. v 5. nadzemním podlaží (1. NP = přízemí) ve čtyřpatrovém panelovém bytovém domě na sídlišti Hvězdárna. Dům je zateplený, okna jsou všude plastová, v budově je nový výtah. Byt je kromě nových plastových oken s izolačními dvojskly v podstatě v původním stavu, avšak velmi zachovalý, udržovaný. V kuchyni je nový sporák (3 roky) - plynový s elektrickou troubou, nová pracovní deska a nerezový dřez. Z kuchyně je vstup na balkon nově osazený v r. 2008 (původně v bytě nebyl), balkonové dveře jsou opatřeny sítí proti hmyzu. Topení je ústřední s litinovými žebrovými radiátory.
Není třeba se obávat umístění bytu v nejvyšším podlaží, střecha je nově zrekonstruovaná.
K bytu patří velký zděný sklep 9 m2 v přízemí domu, využitelný ke skladování, jako dílna apod. (je zde elektrická zásuvka napojená na elektroměr bytu).
Plochy pokojů: 18,39 m2, 8,14 m2 a 15,03 m2, kuchyně 7,94 m2. Celková podlahová plocha místností bytu: 67,01 m2, k tomu balkon (cca 3,6 m2) a sklep 9 m2.
Byt nelze převést do osobního vlastnictví a nedá se jím ručit za bankovní úvěr.
Volný bude od 1.6.2021, dle dohody v něm může zůstat i část vybavení (nábytku).
Měsíční platby související s užíváním bytu (pro 1 osobu): 3.990 Kč, v tom je splátka úvěru 1.569 Kč (ještě se bude splácet necelé 2 roky, pak budou platby o tuto částku nižší). K tomu je potřeba počítat se zálohami na elektřinu (dle spotřeby - cca do 1.000 Kč/měs.), a plyn (cca 200 Kč/měs.).
Za domem je autobusová zastávka MHD, v docházkové vzdálenosti je základní škola, školka, supermarket, restaurace, pošta a další vybavenost.

Parametry bytu

Cena
2 090 000 Kč /za nemovitost
Aktualizováno
25. 11. 2020
Adresa
Kosmonautů, Jindřichův Hradec - Jindřichův Hradec V
Stavba
Panelová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
67 m2
Lokalita objektu
Sídliště
Vlastnictví
Družstevní
Balkon

Kontaktovat makléře

Realitní makléř

Realitní kancelář

RB-Reality

Pravdova 1113, Jindřichův Hradec II

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videobydlení, s. r. o., IČO: 04485912, se sídlem Zdeňka Fibicha 2548, MOST, 434 01 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Inzerát si prohlédlo 41 lidí

Prodejce

Ing. Richard Brychta

Ing. Richard Brychta

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+1 v Jindřichově Hradci?

Podobné nemovitosti