Prodej historického objektu, Vranov nad Dyjí, Zadní Hamry, 340 m2

Zadní Hamry, Vranov nad Dyjí

Cena na vyžádání
Prémioví partneři v Vranově nad Dyjí

Finance a pojištění

Malíři

Stěhovací služby

Truhlářské práce

Kuchyně

Výstavba rodinných domů

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Úklidové služby

Informace k nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům s dvorem a zahradou nedaleko Znojma, v malebném údolí národního parku a památkové zony řeky Dyje ve velmi klidné části obce Vranov nad Dyjí, okres Znojmo. Původní objekt ze 30. let minulého století prošel velmi citlivou a nákladnou kompletní rekonstrukcí pod dohledem architektů a památkářů, kde bylo cílem poskytnout absolutní komfort a neomezený prostor spolu s nadstandartním vybavením na míru a materiály, který splní i ta největší očekávání. U přestavby byl kladen důraz na zachování původního rázu domu. Kolaudace domu proběhla v roce 2013. Celková výměra domu i s pozemky činí 1459 m2. Zastavěná plocha samotného domu činí 112 m2. K nemovitosti taktéž patří předzahrádka o výměře 52 m2, dále nově vystavěné hospodářské stavení, kde je počítáno s výstavbou sauny a odpočívárny. Samotný dům není podsklepený.Vjezd na pozemek je zde řešen plotovými vraty s možností parkování motorových vozidel, kde již započala výstavba dvojgaráže. Další možností parkování je na příjezdové cestě k budově.Ve třípodlažním domě se nachází v přízemí 3 ložnice, koupelna, WC, a technická místnost. V prvním patře najdeme rozlehlou obývací část s krbovými kamny společně s kuchyní, odkud je možnost vstupu na terasu a taktéž koupelna a WC. V podkrovní části s nádherným výhledem na zámek a řeku se nachází dvě ložnice, koupelna, WC i menší kuchyně. Samozřejmostí jsou klimatizované všechny prostory. Z prvního i druhého podlaží je možnost východu z budovy, ať už na terasu, k parkovišti nebo na zahradu.V celém domě je zařízena telefonní centrála a taktéž centrální vysavač. Příjem TV signálu zajišťuje satelit, internetové připojení přes Wifi v celém domě. Vytápění celého objektu a ohřev teplé vody je řešen tepelným čerpadlem. V celém objektu je podlahové vytápění. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě ( voda, elektřina 220/ 380 V, ) kromě plynu, který do domu není přiveden, a odpad je zde řešen septikem o velikosti 4 m3 s následným automatickým přečerpáním do obecní kanalizace.
Členitost terénu zde byla vyřešena nádhernými gabionovými stěnami. V zadní části zahrady byl vybudován altán s posezením. Nemovitost nabízí absolutní soukromí v památkové zoně části národního parku. Dům se prodává kompletně vybavený. Osobní prohlídka nejlépe poslouží k rozhodnutí, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. Koupi nemovitosti lze financovat i hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.
Cena na vyžádání v RK

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání
Aktualizováno
27. 11. 2020
Adresa
Zadní Hamry, Vranov nad Dyjí
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
340 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Podlahová plocha
340 m2
Plocha nemovitosti
1459 m2
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace, Septik
Topení
Jiné
Telekomunikace
Telefon, Internet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

J.A.TRADE, s.r.o.

Údolní 529/29, Brno-město

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videobydlení, s. r. o., IČO: 04485912, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 15 lidí

Prodejce

Jiří Vítek

Jiří Vítek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje historických objektů v Vranově nad Dyjí?