Prodej rodinného domu, Podolí, 310 m2

Podolí

Cena na vyžádání

(Cena uvedena vč. odměny kanceláře, právních služeb a veškerých nákladů spojených s převodem vlastnic)

Prémioví partneři v Podolí

Finance a pojištění

Truhlářské práce

Čistění ozonem

Malíři

Rekonstrukce bytů

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Stěhovací služby

Úklidové služby

Informace k domu

Tento moderní rodinný dům o dispozici 5+kk, který prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2018-2019 naleznete nedaleko Uherského Hradiště. Rodinný dům nabízí dvě obytná podlaží, dvě koupelny, tři toalety, nadstandardní obytný prostor s krbem, kompletně vybavenou kuchyňskou linku, venkovní terasu přístupnou přímo z pohodlí obývacího pokoje, sklepní prostory, vinný sklep, garáž, průjezd na zahradu, zahradní domek s domácí udírnou a možnost dobudování obytné části půdních prostor.

Po vstupu do domu se ocitnete v prostorné vstupní chodbě přes níž se dostanete k centrální části domu, která vás bude směrovat opět dále. Pokud se rozhodnete jít po schodech dolů, můžete dalšími dveřmi vstoupit na zahradu nebo postupovat dále do sklepních částí domů. Ve sklepní části naleznete kotelnu, garáž, sklad potravin, vinný sklep a další technické místnosti.

V prvním obytném podlaží naleznete dominantní obývací pokoj s krbem a jídelnou propojenou s kuchyňským zázemím. Z kuchyňského zázemí se dále dostanete do soukromé hlavní ložnice se šatnou a osobní koupelnou, která je naprosto oddělena od dalších obytných částí domu a nabízí opravdu neskutečné soukromí. V podlaží dále naleznete samostatnou toaletu pro hosty. Po designovém schodišti s automatickým osvětlením se dostanete do mezipatra, kde se nachází druhá koupelna a rovněž do druhého obytného patra, kde se nachází 3 samostatné, neprůchozí pokoje. Pokud budete otevřeni dalšímu budování, nemovitost nabízí rekonstrukci půdních prostor, kde může vzniknout další obytná část.

Veškeré vybavení a použité materiály jsou špičkové kvality, od vinylových podlah po LED prvky osvětlení, nábytku a kompletního vybavení na míru. Dům je prodáván kompletně vybaven vším, co vidíte v prezentaci, kromě některých menších dekorativních doplňků.

Zahrada o celkové rozloze 1188 m2 disponuje venkovní dřevěnou terasou s posezením o celkové rozloze 35,28 m2. Dále zahradní domek s venkovní udírnou a skladové prostory, které tvoří průjezd s hlavní příjezdovou ulicí.

Celková plocha pozemku vč. zastavěné plochy činí 1546 m2. Užitná plocha obytných částí domu činí více než 250 m2. Užitná plocha sklepních prostor domu činí bezmála 100 m2. Venkovní terasa o ploše 35,28 m2. Teplovodní podlahové topení. Příprava pro fotovoltaiku. Příprava pro elektronické zabezpečení domu. Krásné a moderní vybavení. Citlivě a designové provedená rekonstrukce nemovitosti. Měsíční náklady na provoz celého domu činí necelých 5.000,- Kč/měsíc a to vč. internetu. Veškeré podrobné informace naleznete také na dumpodoli(tečka)cz.

Obec Podolí je situována zhruba 5,5 km od Uherského Hradiště a 11 km od Uherského Brodu. Obec se totiž nachází na hlavním tahu silnice I/50, díky které se pohodlně dostanete do obou měst během několika málo minut. V obci se nachází vše za základní občanské vybavenosti: Obecní úřad, MŠ a ZŠ, Kulturní dům, Praktický lékař, Knihovna, Obchod s potravinami, Pohostinství, Stolařství, Autobusová zastávka, Dětská hřiště a mnohá další.

Parametry domu

Cena
Cena na vyžádání
Poznámka k ceně
Cena uvedena vč. odměny kanceláře, právních služeb a veškerých nákladů spojených s převodem vlastnic
Aktualizováno
27. 11. 2020
Adresa
Podolí
ID
20038
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
310 m2
Typ objektu
Patrový
Podlahová plocha
310 m2
Plocha nemovitosti
1546 m2
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální plynové
Telekomunikace
Internet, Satelit
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Garáž

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

InStyle Real Estate, s.r.o.

Zerzavice 2146, Staré Město

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videobydlení, s. r. o., IČO: 04485912, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 9 lidí

Prodejce

Michal  Groulík

Michal Groulík

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Podolí?

Podobné nemovitosti