Pronájem skladu, Praha - Horní Počernice, Náchodská, 400 m2

Praha 9, Horní Počernice

6 Kč /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(5,50 až 6,50 Kč / paleta / den)

Prémioví partneři v Praze 9

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Daniela Klimtová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Hodinový manžel

Informace k nemovitosti

Nájem palet. míst 50 až 2 000 - skladové služby Mstětice ( u P9 - Horní Počernice )

POSKYTOVÁNÍ skladových služeb, Mstětice, Zeleneč, PRAHA 20
Skladové volné kapacity: 50 až 2000 EUP
Cena:
manipulace s paletou 35-40,-Kč, dle rozměruh a hmotnosti palety
Paleta/den do 100 palet 6,50,-Kč
Paleta/den nad 100 palet 5,50,-Kč

Služby obecně: běžná manipulace, řízení kvality, třídění, elektronická skladová evidence, paletování (kompletace palet), sdružování zásilek, jejich balení, etiketování, foliování apod.

Nabízíme poskytování skladových služeb v nové skladové hale, která se nachází v uzavřeném, oploceném, střeženém areálu poblíž Prahy 9.
Příjezd možný pro veškerou osobní a nákladní dopravu vč. TIR. Parkování možné v areálu na vyhrazených parkovacích místech.
--------------------------------------
Jedná se o prostory v přízemní,temperované skladové hale. Hala vybavena regálovými zakladači možno skladovat europalety o výšce 80 až 200 cm, balícím zařízením (paletizace), čárové kódy, WMS. Vstup do prostor zajišťují nákladní, rolovací vrata, s hydraulickou rampou. Využitelná výška prostor činí 12 m. Podlahy jsou zde betonové s bezprašnou povrchovou úpravou. Sklad je temperován. Nejmodernější manipulační technika. Možnost zajištění dopravy. Veškeré prostory jsou ve velmi dobrém stavu, nájem možný IHNED !!! --------------------------------------------------ARCHA průmyslová kancelář, Praha, Beroun, Tel: 608 827 778, Mail: archa.sklady@seznam.cz WWW: www.archacs.cz

Martin Donát banner

Parametry nemovitosti

Cena
6 Kč /za nemovitost
Poznámka k ceně
5,50 až 6,50 Kč / paleta / den
Aktualizováno
2. 1. 2021
Adresa
Praha 9, Horní Počernice
ID
1258/2392
Stavba
Skeletová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
400 m2
Typ objektu
Přízemní
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 42 lidí

Prodejce

Pavel ČERNÝ

Pavel ČERNÝ

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu skladů v Praze 9?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie komerčních.