Prodej bytu 2+kk, Strančice, K Pískovně, 51 m2

K Pískovně, Strančice

4 358 550 Kč /za nemovitost

HYPOTÉKA
od 14 425 Kč
/za měsíc
Chci hypotéku

Prémioví partneři v Strančicích

Malíři

Stěhovací služby

Finance a pojištění

Financování bydlení

Kuchyně

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Úklidové služby

Informace k bytu

Nabízíme vám ke koupi byt s dispozicí 2+kk o rozloze 51m², který se nachází ve třetím NP. K nastěhování bude připraven v říjnu roku 2021, bude čekat na zapojení smart systému, na váš elektromobil – a na to, až se zabydlíte. Projekt je z dílny developerské společnosti GETBERG a celý bytový komplex je perfektně designově sladěný díky výběru ze třech barevných provedení, které tak skvěle propojují interiér a fasádu. Jedná se o stavbu, která splňuje nejpřísnější technické i ekologické standardy. Projekt East Gardens najdete ve Strančicích, výborně vybavené obci, odkud jste v centru Prahy za 30 minut a kde najdete také špičkové golfové hřiště.

Cena zahrnuje DPH a protože projekt prodává přímo developer, ušetříte navíc za placení služeb realitní agentury. GETBERG také nabízí zákazníkům pomoc se zajištěním zafinancování od největších českých bank či ziskem zvýhodněné hypotéky. V případě neúspěchu při získání hypotéky vám veškeré uhrazené vstupní poplatky vrátíme. Prohlédněte si kompletní nabídku a podrobné informace o projektu na webových stránkách projektu www.eastgarderns.cz. Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a je vyhrazeno právo na změny.

Parametry bytu

Cena
4 358 550 Kč /za nemovitost
Aktualizováno
28. 1. 2021
Adresa
K Pískovně, Strančice
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
51 m2
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Telekomunikace
Telefon, Internet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

GETBERG real estate, s.r.o.

Smrčkova 2485/4, Praha, Libeň

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videobydlení, s. r. o., IČO: 04485912, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Jakub Sklenář

Jakub Sklenář

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Strančicích?

Podobné nemovitosti