Prodej rodinného domu, Karlovy Vary - Cihelny, 210 m2

Cihelny

Rezervováno
2 850 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 10 103 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Karlových Varech

Dezinfekční služby a čistění vozidel

Finance a pojištění

Elektro-revize

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Informace k domu

Představuji Vám prodej rodinného domku v Cihelnách u Karlových Varů s výhledem na golfové hřiště.
Jedná se o samostatný rodinný dům, postavený jako dvojdomek. Tj. dva domy jsou odděleny svislou zdí, oplocením, vjezdem, se samostatnou zahradou a zděným zahradním domkem pro úschovu kol, lehátek, paliva ..
Druhá část domu dvojdomu není předmět prodeje. Dům je napojen na kanalizaci a vodovod v majetku Golf-resortu Cihelny. K tomu jsou vydána příslušná stavební a kolaudační povolení. Nemovitost byla postavena mnohem dříve před stavbou golfového resortu, jinou právní vazbu s ním nemá. Nicméně každý, veřejnost, může používat a využívat služby Golfového resortu : škola golfu pro dospělé a děti, trénink na drive-range, hra na 18ti jamkovém hřišti postaveném podle návrhu Gary Playera, Resort má dále 9 jamek pro chip a put.
V klubovně může využít služeb restaurace (vč. slavnostních příležitostí), hotel pro přátelé a hosty, sauna a bazén pro odpočinek a rehabilitaci.
Do Cihelen je výborné dopravní spojení vlakem do centra měst Karlovy Vary a Mariánské lázně nákupy, rekreace, historie a pitné kůry minerálních pramenů pro zvýšení Imunity. Z Cihelen se dá nastoupit na celý soubor cyklostezek v krásné krajině Chráněná krajinná oblast Slavkovský les (CHKO). Je to houbařský kraj a ráj. Údolí řeky Teplé vytváří příjemné podnebí a atmosféru. Z rodinného domu krásný výhled na green jamky č. 18, železnici a protilehlé kopce nádherný výhled". Jedinečná pozice v krajině a přesto ve společnosti.
Dům není cca 15 let užíván a potřebuje úplnou rekonstrukci. Změna vytápění z uhlí na ekologický zdroj může přinést výhodu dotace. Dispozici a povrchové úpravy si může nový majitel zcela přizpůsobit svému vkusu a finančním možnostem.
Těším na na Vás při prohlídce.

Parametry domu

Stav
Rezervováno
Cena
2 850 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
12. 4. 2021
Adresa
Cihelny
ID
15/2983
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
210 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Plocha budovy
264 m2
Podlahová plocha
210 m2
Plocha nemovitosti
766 m2
Plocha zahrady
500 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Topení
Lokální tuhá paliva
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Silnice
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Česká Společnost Realitní / Dagmar Jánská

T.G.Masaryka 2031/14, Karlovy Vary

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videobydlení, s. r. o., IČO: 04485912, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 245 lidí

Prodejce

Ing. Martin Lojda

Ing. Martin Lojda

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Karlových Varech?

Podobné nemovitosti