Prodej ubytování, Těmice, 816 m2

Těmice

14 500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 47 990 Kč /za měsíc

(včetně provize RK)

Prémioví partneři v Těmicích

Finance a pojištění

Dezinfekční služby a čistění vozidel

Elektro-revize

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Informace k nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům/lesní usedlost o celkové podlahové ploše cca 816 m2 ležící v katastru obce Těmice na pomezi Vysočiny a Jižních Čech. Vzdálená od Jindřichova Hradce cca 20 km. Prodávaná nemovitost je přízemní s prostornou půdou, kterou lze rozšířit o další obytnou část. Dům je zkolaudovaný jako objekt k bydlení s přiděleným číslem popisným. Nemovitost je tedy možné využít jak pro bydlení, tak i pro podnikání - penzion, hotel. apod...
Dům je obdélníkového půdorysu. Celková užitná plocha domu činí cca 816 m2 a celková výměra pozemků činí 12.453 m2. Celý pozemek je oplocen kvalitním pletivem a přístup je zajištěn přes uzamykatelnou bránu. Příjezd vozidlem přímo k nemovitosti po kvalitní asfaltové cestě.
Základy domu jsou betonové, objekt je zděný. Střecha prošla kompletní rekonstrukcí.
Do nemovitosti je přivedena elektrická energie, voda z vlastní studny a vrtu, vytápění objektu tuhými palivy ( objekt byl napojen na plynové zásobníky - nyní demontováno), vlastní čistička odpadních vod.
Na pozemku se nachází další stavba, zkolaudovaná také jako objekt k bydlení s přiděleným číslem popisným. Celková zastavěná plocha stavby činí 91 m2.
Tato stavba byla postavena jako příslušenství k původní usedlosti a nabízí další možnosti využití např. pro podnikání či bydlení.
V těsné blízkosti prodávané nemovitosti se nachází rybníček u Starých Hutí - přírodní památka s výskytem populací sině ohrožených druhů rostlin a živočichů.
Dům se nachází uprostřed lesů na samotě. Nejblížší stavby jsou vzdálené cca 4 km. Místo tedy zajišťuje naprosté soukromí a klid.
Lokalita je m.j. významným centrem cestovního ruchu s možností rekreačního a sportovního vyžití. Je zde nespočet kulturně historických památek jako doklad bohaté a mnohotvárné historie - starobylá města, plná života a kultury, majestátné gotické kostely, renesanční zámky, kláštery, památky lidového stavitelství, zajímavé technické stavby včetně důmyslných rybničních systémů. Více info v RK.
Právní servis včetně vkladu do katastru zajištěn, pro zájemce je možné zajistit i financování. Doporučuji. Číslo zakázky: 838. Cena včetně provize RK.

Parametry nemovitosti

Cena
14 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize RK
Aktualizováno
18. 4. 2021
Adresa
Těmice
ID
838
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
816 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Samota
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
ČOV pro celý objekt
Topení
Lokální plynové, Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické
Voda
Místní zdroj

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

LUWA Česká republika

Jakubské náměstí 109/1, Brno-město

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videobydlení, s. r. o., IČO: 04485912, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Ing. David Raus

Ing. David Raus

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje ubytování v Těmicích?

Podobné nemovitosti