Prodej pozemku pro bydlení, Kotovice, 1042 m2

Kotovice

1 350 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 4 468 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Kotovicích

Podlahy

Okna a dveře

Finance a pojištění

Dezinfekční služby a čistění vozidel

Elektro-revize

Malíři

Nábytek

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Informace k pozemku

Pokud uvažujete o vlastním bydlení v maximálním soukromí téměř bez sousedů, pak je pro Vás tento pozemek ideální volbou.
Na prodej stavební pozemek v obci Záluží u Kotovic na jižním Plzeňsku. Pozemek je na klidném místě na okraji obce s krásným výhledem na krajinu a výbornou dostupností do Plzně. K pozemku je přivedena elektřina, zdroj vody lze řešit studnou nebo vrtem, odpad ČOV či jímkou. Pozemek je připravený na stavbu rodinného domu, na vyžádání lze zaslat detaily ohledně výstavby domu včetně územního plánu. Hospoda a obchod jsou vzdálené 1km od obce. V brzké době dojde ke změně výměry a tvaru pozemku, který lze vidět na prvním obrázku jako modře vyšrafovaný výměnou za pravou dolní část pozemku ohraničený červeně. Pozemek tak bude mít mnohem příznivější tvar, téměř čtvercový. Zároveň s touto změnou bude vyřešena i příjezdová komunikace k pozemku, která je ohraničena sytě zelenou čarou. Cesta do Plzně trvá zhruba 15 minut autem, na dálnici D5 cca 5 minut. Vhodné pro někoho, kdo hledá klidné bydlení na okraji menší obce a s výbornou dostupností do Plzně. Budeme se těšit na prohlídce !

Parametry pozemku

Cena
1 350 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
13. 5. 2021
Adresa
Kotovice
ID
30522
Plocha nemovitosti
1042 m2
Elektřina
230V
Topení
Jiné
Doprava
Dálnice, Silnice, Autobus

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Broker Consulting, a.s.

Jiráskovo náměstí 2684/2, Plzeň, Východní Předměstí

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videobydlení, s. r. o., IČO: 04485912, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Vladislav Čech

Vladislav Čech

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Kotovicích?

Podobné nemovitosti