Pronájem pozemku, Trutnov, 6475 m2

Trutnov - Horní Předměstí

30 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Trutnově

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Finance a pojištění

Dezinfekční služby a čistění vozidel

Elektro-revize

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Stěhovací služby

Úklidové služby

Informace k pozemku

Zprostředkujeme Vám pronájem oploceného souboru pozemků o celkové ploše cca 6475 m2 v průmyslové části města Trutnov, ulice Za Vápenkou (v sousedství stavebnin Pro Doma).
Pozemek z větší části zpevněn a je vhodný k uložení materiálu, parkování aut či strojů, výstavbě montované haly atd. Elektrický proud k dispozici, volný ihned.

Parametry pozemku

Cena
30 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
14. 5. 2021
Adresa
Trutnov - Horní Předměstí
ID
192253
Plocha nemovitosti
6475 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Bidli

Jindřišská 889/17, Praha, Nové Město

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videobydlení, s. r. o., IČO: 04485912, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Martin Frízel

Martin Frízel

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků v Trutnově?