Prodej sadu/vinice, Kozly, 93991 m2

Kozly

2 763 335 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 9 146 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Kozlech

Zednické práce

Podlahy

Úklidové služby

Zámečnické práce a kovovýroba

Finance a pojištění

Dezinfekční služby a čistění vozidel

Malíři

Nábytek

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Informace k pozemku

Nabídka prodeje souboru pozemků o celkové ploše 93 991 m2 v katastru obce Kozly u České Lípy. Jedná se o pozemky umístěné v CHKO České středohoří, které z větší části tvoří jeden funkční celek.

Na katastru nemovitostí jsou pozemky vedeny jako ostatní plocha. II. zóna CHKO zahrnuje území hospodářsky využívaných lesních a zemědělských ekosystémů s místně zachovalými přírodními hodnotami vhodná pro šetrné hospodářské využívání a území s mimořádně dochovanou lidovou architekturou. Jsou možné šetrné formy hospodaření na loukách a v lesích, zatravňování orné půdy, zachování extenzivních sadů, redukce turistických cest. Za přísných podmínek lze ve II.zóně umísťovat stavby.

Nový majitel může změnit způsob využití pozemků na základě závazného stanoviska. Po vydání stanoviska bude způsob využití pozemků jako sad.
Pozemky jsou velmi dobře přístupné po místní asfaltové komunikaci. Pro podrobnější informace volejte makléře.

Parametry pozemku

Cena
2 763 335 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
13. 5. 2021
Adresa
Kozly
ID
4764
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha nemovitosti
93991 m2
Doprava
Silnice

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Euro Reality Plzeň, s.r.o.

Šafaříkovy sady 2/3, Plzeň, Východní Předměstí

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videobydlení, s. r. o., IČO: 04485912, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje sadů/vinic v Kozlech?