Prodej pozemku pro bydlení, Bošovice, 1000 m2

Bošovice

3 100 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 10 989 Kč /za měsíc

(Včetně provize a kompletního právního servisu)

Prémioví partneři v Bošovicích

Finance a pojištění

Elektro-revize

Dezinfekční služby a čistění vozidel

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Informace k pozemku

Nabízíme prodej svažitého stavebního pozemku pro stavbu rodinného domu o 2NP v obci Bošovice okres Vyškov. Rozloha 1000 m2, uliční šíře 18 m, sítě- voda, kanalizace, elektřina jsou na hranici pozemku. Bošovice leží asi 15 km jižně od Slavkova u Brna a 20 km jihovýchodně od Brna. Jedinečné bydlení v atraktivní lokalitě, kterou si zamilujete.
Na pozemku lze postavit např. patrový dům, kde bude v přízemí garáž, technické zázemí, předsíň, schodiště a v patře obytná část se vstupem na zahradu viz. foto.
V místě je MŠ, ZŠ, hřiště, supermarket, restaurace, možnost cyklistiky a dalšího sportovního vyžití. Pořádají se zde krojované hody a další akce. Parcela se nachází v klidné obci s výhledem do krajiny. Velmi pěkné místo k bydlení. Doporučuji prohlídku. U naší společnosti je možné zdarma využít služeb poradce, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebního spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění.

Parametry pozemku

Cena
3 100 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Včetně provize a kompletního právního servisu
Aktualizováno
29. 7. 2021
Adresa
Bošovice
ID
0732
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
1000 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Dreams Realitní Kancelář, s.r.o.

Legerova 1820/39, Praha, Nové Město

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Gabriela Smejkalová

Gabriela Smejkalová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Bošovicích?

Podobné nemovitosti