Prodej bytu 1+kk, Odolena Voda, 45 m2

Odolena Voda

4 650 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 16 483 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Odoleně Vodě

Finance a pojištění

Stěhovací služby

Malíři

Dezinfekční služby a čistění vozidel

Elektro-revize

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Úklidové služby

Informace k bytu

Nabízíme ke koupi byt 2+kk-B105 s předzahrádkou(39m2) v novostavbě moderního bytového projektu Rezidence U Lesa. K bytu náleží garážové parkovací stání.
Připravili jsme pro vás nový developerský projekt 5 bytových domů, které splňují nároky klientů na komfortní, moderní a zároveň pohodlné bydlení v lokalitě s bohatou infrastrukturou a zároveň i s výborným spojením s hlavním městem.
Projekt je umístěn v centru města a zároveň obklopen přilehlou zelení vhodnou k procházkám a relaxaci. Město Odolena Voda s šesti tisíci obyvateli leží v Praze východ ve Středočeském krají pouhých 10 km od Prahy a zabezpečuje svým obyvatelům veškerou občanskou vybavenost. V místě nalezneme naprosto vše co k městu patří: základní školu, školku, pro menší děti fungující dětské centrum, tenisové kurty, sportovní areál, poštu, banku, obchody, zdravotní ordinacé a i koupaliště.
Projekt bude vystavěn v místě bývalého statku. Architekt se snaží zachovat původní ráz stavby s moderními prvky. Tato část bude zajišťovat vstup a zároveň bude centrální částí projektu s náměstíčkem a základním službami.
Večer se bude obyvatelům projektu otevírat krásný výhled na nasvícenou věž barokního kostela svatého Klimenta od Kiliána Ignáce Dientzenhofera, postavený roku 1735.
Víme, ​že ​výběr ​vhodného bydlení ​je volbou ​na ​celý ​život, ​a ​proto ​chceme, aby ​se ​vám investice​ ​do ​vlastní ​budoucnosti ​maximálně ​vyplatila a abyste v lokalitě Rezidence U Lesa, v centru Odolene Vody našli domov, který hledáte.

Martin Donát banner

Parametry bytu

Cena
4 650 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
16. 9. 2021
Adresa
Odolena Voda
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
45 m2
Vlastnictví
Osobní
Třída energetické náročnosti
A - Mimořádně úsporná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální plynové
Telekomunikace
Internet
Voda
Dálkový vodovod
Garáž

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Davídkova Group s.r.o.

Kotršálova 301/12, Praha, Třeboradice

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 10 lidí

Prodejce

Lucie Kuželková

Lucie Kuželková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Odoleně Vodě?

Podobné nemovitosti