Prodej rodinného domu, Židovice, 116 m2

Židovice

1 100 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 3 899 Kč /za měsíc

(včetně provize, včetně právního servisu)

Prémioví partneři v Židovicích

Podlahy

Finance a pojištění

Dezinfekční služby a čistění vozidel

Elektro-revize

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Informace k domu

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej spoluvlastnického podílu o velikosti 2/3 na rodinném domě (chalupy) s přiměřeným pozemkem (1312 m2), určeného ke kompletní rekonstrukci (původní stav z cca 1960) v obci Židovice (okr. Jičín). Dům je v omezené míře schopen trvalého užívání, aktuálně je z IS přivedena pouze elektřina a voda. Jedná se o kvalitní zděnou, delší dobu neudržovanou, částečně podsklepenou budovu domu z roku cca 1960, dispozičně orientovanou na jih, s 1. NP a obytným podkrovím, a s dispozicí 5+kk. Součástí příslušenství budovy je kolna/sklad/garáž/stodola rovněž určené k rekonstrukci. Hlavní budova není zasažena statickými poruchami, ale bude vyžadovat kompletní sanační/rekonstrukční práce. Výměra zastavěné plochy ZP=116 m2, užitná plocha UP=144 m2. Dům disponuje pouze dožitými prvky původních konstrukcí (krytina - částečně na minimální výměnu, původní okna, dveře, podlahy, atd.). Budova se nachází na vlastním rovinatém pozemku orientovaným na J. K dispozici je studna. Konstrukční charakteristiky domu nejsou k dispozici, rovněž tak jakákoliv stavební dokumentace, není provedeno ani zaměření současného stavu. Vytápění je řešeno lokálně kamny na TP v každé z obytných místností. Napojení k veřejným inženýrským sítím (mimo E a VV) není možné, z důvodu absence řešení těchto sítí v obci. Objekt je kanalizován do septiku. K dispozici je vlastní kopaná studna.
Obec Židovice leží cca 5 km JV od Kopidlna. V obci je minimální občanská vybavenost, základní je pak v obci Kopidlno a rozšířená vybavenost se nachází v městě Jičín a Městec Králové (cca 15 km). Nemovitost je umístěna v klidné lokalitě severní části obce a je situována na okraji rozptýlené zástavby rodinných domů, podél zpevněné komunikace, která umožňuje přístup k oceňované nemovitosti. Hypoteční financování je možné, ale s ohledem na prodej spoluvlastnického podílu a stavebně-technický stav nemovitosti bude složitější. Ideální je pak zástava jinou nemovitostí. Pro více informací kontaktujte makléře. Vhodné pro investory. Zbývající podíl 1/3 vlastní FO. Jedná se o insolvenční prodej z majetkové podstaty dlužníka.

Parametry domu

Cena
1 100 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
8. 7. 2021
Adresa
Židovice
ID
115-12-012
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
144 m2
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Podlahová plocha
116 m2
Plocha nemovitosti
1312 m2
Plocha zahrady
639 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Septik
Topení
Lokální tuhá paliva
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Telefon
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Garáž
Výtah
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

CENTURY 21 Berounka Reality

Havlíčkova 1733, Beroun

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 56 lidí

Prodejce

Mgr. Ondřej Jaroš

Mgr. Ondřej Jaroš

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Židovicích?

Podobné nemovitosti