Pronájem zahrady, Kladruby nad Labem - Bílé Vchynice, 8000 m2

Kladruby nad Labem, Bílé Vchynice

Cena na vyžádání /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ provize RK)

Prémioví partneři v Kladrubech nad Labem

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Filip Musil

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem pozemku o celkové výměře 8 000 m². Minimální plocha k pronájmu od 1000 m². Cena dohodou, dle velikosti pronajaté plochy.

Pozemek se momentálně využívá pro výsadbu stromků, k pěstování zeleniny, případně může sloužit jako výběh pro koně či k chovu hospodářských zvířat. Inženýrské sítě v dosahu včetně vlastní studny. K pozemkům vede obecní cesta podél potoka. Možnost umístění stavební buňky či maringotky.

Doba pronajmutí vždy na jeden rok s možností prodloužení. Majitel disponuje veškerou technikou pro údržbu pozemku či sázení, orání, zavlažování atd., takže je možné se s ním domluvit na případných službách.

Možnost i pozemek odkoupit jako celek. Cena je na dohodě.

Tyto pozemky se nacházejí ve vesnici Bílé Vchynice, které spadají pod Kladruby nad Labem a jsou vzdálené necelých 6 km od sjezdu na dálnice D11, konkrétně 62 km.

V případě prohlídky, či dalších dotazů, mě neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 23093.

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání
Poznámka k ceně
+ provize RK
Aktualizováno
16. 11. 2021
Adresa
Kladruby nad Labem, Bílé Vchynice
ID
23093
Plocha nemovitosti
8000 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Reality 11

Svornosti 985/8, Praha

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 31 lidí

Prodejce

Filip Hecl

Filip Hecl

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu zahrad v Kladrubech nad Labem?


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.