Pronájem skladu, Rudná, 200 m2

Rudná

6 Kč /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(cca 6,- Kč / paleta / den)

Prémioví partneři v Rudné

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Finest Consulting s.r.o.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Pronájem moderního skladu i s logistickými službami, Rudná (D5) Praha západ

Počet paletových míst: 30 až 200 paletových lokací
Cena nájmu: cca 6 Kč/paleta/den (dle výšky,váhy a rozměru palety)

Nabízíme k moderní přízemní skladové prostory s regálovými zakladači pro europalety, možno kompletní servis, příjem, výdej, balení, clo aj. Prostory se nachází nedaleko Exitu dálnice D5 Rudná, v těsné blízkosti hranic Hlavního města Praha.

Skladování v moderním terminálu v Rudné u Prahy včetně celního skladu, sklad temperovaný, protiprašná úprava podlah, ostraha, 8 x hydraulických ramp; 2x rampa pevná s možností nájezdu přímo do skladu, kompletní balící a etiketovací technika (balička palet, páskovačky, etiketovačky, tiskárny na čárové kódy, označování textilu atd.), skladový software, který je variabilní dle požadavků zákazníka, on-line komunikace se zákazníkem, včetně zasílání dat o uskladnění i vyskladnění, volné kancelářské prostory pro případný požadavek zákazníka na dislokované pracoviště, manipulační technika sklad je zaregálovaný, část volné plochy a i plochy pro konsolidaci.
Nabídka dopravních a rozvozových služeb.

Alternativou sklad poblíž AirPort Ruzyně.ARCHA průmyslová kancelář ( Praha - Beroun )
Tel: 608 827 778
E-mail: archa.sklady@seznam.cz
www.archacs.cz

Martin Donát banner

Parametry nemovitosti

Cena
6 Kč /za nemovitost
Poznámka k ceně
cca 6,- Kč / paleta / den
Aktualizováno
1. 9. 2021
Adresa
Rudná
ID
1985/2392
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
200 m2
Typ objektu
Patrový
Třída energetické náročnosti
A - Mimořádně úsporná
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 21 lidí

Prodejce

Pavel ČERNÝ

Pavel ČERNÝ

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu skladů v Rudné?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie komerčních.