Prodej pozemku pro bydlení, Březová, 981 m2

Březová

2 450 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 8 685 Kč /za měsíc

(Cena je včetně provize a právního servisu.)

Prémioví partneři v Březové

Rekonstrukce bytů

Finance a pojištění

Dezinfekční služby a čistění vozidel

Revize plynovodů

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Stěhovací služby

Úklidové služby

Informace k pozemku

Jedinečný pozemek se vzrostlými stromy a pohádkovým výhledem na Bílé Karpaty, určený pro výstavbu rodinného domu v mírném svahu, o rozloze 981m2. Klidná lokalita, obec Březová, okres Uherské Hradiště. Příjezd k pozemku je obecní s asfaltovou komunikací, elektřina, plyn a kanalizace jsou na hranici pozemku. Kompletní občanská vybavenost v obci, mateřská škola, základní škola, lékař. Toto místo a lokalitu ocení především rodina s dětmi nebo senioři, všichni, co hledají klid a pohodu. Zapomenete na starosti všedního dne a zažijete každodenní relaxaci.

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 490 000,- Kč a měsíční splátkou 7 235,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Parametry pozemku

Cena
2 450 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena je včetně provize a právního servisu.
Aktualizováno
16. 9. 2021
Adresa
Březová
ID
199888
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
981 m2
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Telekomunikace
Telefon
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Bidli

Jindřišská 889/17, Praha, Nové Město

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Ondřej Pecarík

Ondřej Pecarík

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Březové?

Podobné nemovitosti