Prodej zemědělské půdy, Slabce, 3750 m2

Slabce

172 500 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 713 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Slabcích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jan Zelenka

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Prodáme pozemek v k.ú. Rousínov u Rakovníka, parc.č. 939, 938 a 905/12, orná půda. Výborně dostupné z místních komunikací. Prodej od majitele, žádné další poplatky, provize apod., listiny připravíme zdarma.

Prosím, podívejte se i na další nabídku naší společnosti. Máme pozemky po celé republice za velmi zajímavé ceny! Na této stránce dole klikněte na červený nápis Více o společnosti a potom na políčko Inzeráty. Těšíme se na Váš zájem, pokud máte jinou představu o ceně, napište, každou rozumnou nabídkou se budeme seriózně zabývat!

Martin Donát banner

Parametry pozemku

Cena
172 500 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
6. 12. 2021
Adresa
Slabce
Plocha nemovitosti
3750 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Kompens, s.r.o.

Severozápadní III 365/28, Praha, Záběhlice

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 60 lidí

Prodejce

Ing. Petr Brož

Ing. Petr Brož

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zemědělských půd v Slabcích?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.