Pronájem zemědělské půdy, Praha 5 - Malá Chuchle, 132786 m2

Praha 5 - Malá Chuchle

Cena na vyžádání Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Praze 5

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Matouš Hrbek

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Rekonstrukce bytů

Hodinový manžel

Informace k pozemku

Nabízíme k pronájmu ornou půdu v k.ú. Malá Chuchle a k.ú. Velká Chuchle. Celkem se jedná o zemědělské pozemky s výměrou 13,3 ha.

Martin Donát banner

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání
Aktualizováno
25. 10. 2021
Adresa
Praha 5 - Malá Chuchle
ID
1312
Plocha nemovitosti
132786 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

louky-pole.cz s.r.o.

tř. 28. října 1592/5, České Budějovice 3

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 13 lidí

Prodejce

Zuzana Parlásková

Zuzana Parlásková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu zemědělských půd v Praze 5?