Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, Lípa, 1900 m2

Lípa

29 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Lípě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Daniel Kopačka - SMS Finance

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Pronájem pozemku ve Zlíně, místní části Lípa, výměra 1900 m2. Pozemek je využíván jako sklad kovového šrotu s vjezdem pro nákladní vozidla, váhou, je oplocený, povrch zpevněný, s buňkou sloužící jako kancelář. Nachází se v bezprostřední blízkosti vlakového nádraží, vedle pozemku je železniční vlečka. Je vhodný pro skladování železa, manipulaci, parkování vozidel. Bližší info v RK.

Parametry pozemku

Cena
29 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
25. 10. 2021
Adresa
Lípa
ID
201006
Lokalita objektu
Rušná část obce
Plocha nemovitosti
1900 m2
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Voda
Místní zdroj

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Etikreal Zlín

Lidická 700/19, Brno, Veveří

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 13 lidí

Prodejce

Petr Mudřík

Petr Mudřík

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků pro komerční výstavbu v Lípě?