Pronájem pozemku, Praha 10, Strašnice, Saratovská, 12 m2

Saratovská, Praha 10, Strašnice

1 500 Kč Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(včetně všech poplatků. Provize pro RK 1 nájem.)

Prémioví partneři v Praze 10

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Darfin finance s.r.o.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Hodinový manžel

Úklidové služby

Informace k pozemku

Parkovací stání, Praha 10, metro Strašnická

Nabízíme časově flexibilní pronájem (dlouhodobé i krátkodobé smlouvy) venkovního parkovacího stání v ulici Saratovská, na Praze 10 - Strašnice. Stání se nachází v docházkové vzdálenosti (cca 2 minuty chůze) od zastávek tramvají, ale zejména stanice metra Strašnická (A). Jedná se o pronájem vyhrazeného parkovací místa pro konkrétního nájemce, zabezpečeného proti neoprávněnému užívání uzamykatelnou skládací závorou, přístupného přímo z veřejné komunikace. Neomezený příjezd a odjez 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu. K užívání od 1.12.2021. S ohledem na placené parkovací zóny v okolí, blízkost navazujících spojů MHD a rozumnou cenu určitě doporučujeme. Pronájem parkovacího stání Praha 10, Strašnice, stav je uveden jako velmi dobrý, umístěný v lokalitě, kde je centrum obce, o ploše 12 m2, pozemek o velikosti 12 m2, se zastavěnou plochou 12 m2, více toho najdete určitě zde, Parkovací stání Praha 10.

Martin Donát banner

Parametry pozemku

Cena
1 500 Kč
Poznámka k ceně
včetně všech poplatků. Provize pro RK 1 nájem.
Aktualizováno
25. 10. 2021
Adresa
Saratovská, Praha 10, Strašnice
ID
506/2568
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
12 m2
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha budovy
12 m2
Plocha nemovitosti
12 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Astronata plus s.r.o.

Nekázanka 20, Praha

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 15 lidí

Prodejce

Mgr. Martin  Ječmínek

Mgr. Martin Ječmínek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků v Praze 10?