Pj Reality banner

Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, Ořechov, Jeřábkova, 5000 m2

Jeřábkova, Ořechov

Cena na vyžádání Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(info v RK, + provize RK)

Prémioví partneři v Ořechově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Mgr. Jan Blabla

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Nabízíme pronájem venkovní zpevněné a betonové plochy v oploceném uzavřeném prostoru o výměře cca 5.000 m2 s bránou a vlastní příjezdovou asfaltovou cestou ze státní silnice č. 152 Brno-Ivančice. Zpevněnou plochu o velikosti cca 2.500 m2 obklopuje objízdná komunikace o šířce cca 4 m s odstavnými plochami po dvou stranách o šířce cca 7 m. Na pozemku je budova o výměře cca 40 m2, kde se nachází rozvody el. proudu 240 a 400V, voda a sociální zařízení. Plyn je v bezprostřední blízkosti. Před bránou u příjezdové cesty z hlavní silnice se nachází soukromé parkoviště o ploše cca 500 m2, které patří k uzavřenému oplocenému areálu. Tato celá plocha je vedena v územním plánu jako ostatní plocha pro podnikání a je vhodná pro skladování na venkovní ploše (stavebniny, odstavení nákladních automobilů a techniky, stavební dvůr apod.) nebo je zde možné postavit dočasnou nebo jinou příp. montovanou stavbu. Cena pronájmu a využití areálu je nutné konzultovat s majitelem pronajímané nemovitosti. Ihned volné.

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání
Poznámka k ceně
info v RK, + provize RK
Aktualizováno
25. 10. 2021
Adresa
Jeřábkova, Ořechov
ID
00895
Plocha nemovitosti
5000 m2
Elektřina
230V

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Real Home Partners s.r.o.

Olomoucká 1292/17a, Brno, Černovice

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 14 lidí

Prodejce

Radomír Bednář

Radomír Bednář

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků pro komerční výstavbu v Ořechově?