Prodej zemedělské usedlosti, Poleň, 150 m2

Poleň

3 500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 12 407 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Poleni

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Bc. David Tyr

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k domu

Nabízíme bývalou zemědělskou usedlost na velkém pozemku, na okraji malé obce Mlýnec, obytný dům 5+1 , dvě velké koupelny, o velikosti obytné plochy 150 m2. Na dům navazuje hospodářská část, garáže a naproti domu velká stodola. Na pozemku jsou dvě studny, ale je možnost napojení na obecní vodovod. Topení ústřední na tuhá paliva. Půda umožňuje velkolepou vestavbu. Dům je vybaven původním zařízením. Dobrá dostupnost jak do Klatov tak Domažlice či Švihova.

Parametry domu

Cena
3 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
25. 10. 2021
Adresa
Poleň
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
150 m2
Typ objektu
Přízemní
Plocha nemovitosti
7293 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Topení
Ústřední tuhá paliva
Doprava
Autobus
Voda
Místní zdroj
Garáž

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Pavel Prokeš

Plánická 171, Klatovy I

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 15 lidí

Prodejce

Pavel Prokeš

Pavel Prokeš

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zemědělských usedlostí v Poleni?

Podobné nemovitosti