Prodej pozemku pro bydlení, Jesenice, Do Polí, 1302 m2

Do Polí, Jesenice

14 308 980 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 50 722 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Jesenici

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Finest Consulting s.r.o.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Ke koupi nabízíme lukrativní pozemek v obci Jesenice u Prahy, v ulici Do Polí. Pozemek je kompletně oplocený a sítě ( kanalizace, plyn, voda ) jsou na hranici pozemku. Elektřina je již přivedena a je zaplacena. Hotový geometrický plán oba průzkumy - hydrogeologický a inženýrskogeologický. V případě zájmu Vám postavíme na pozemku dům dle Vašich představ.

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 2 861 796,- Kč a měsíční splátkou 42 254,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Martin Donát banner

Parametry pozemku

Cena
14 308 980 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
25. 10. 2021
Adresa
Do Polí, Jesenice
ID
200784
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
1302 m2
Elektřina
120V, 230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Bidli

Jindřišská 889/17, Praha, Nové Město

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 14 lidí

Prodejce

call centrum

call centrum

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Jesenici?

Podobné nemovitosti