Prodej chalupy, Jindřichov, 250 m2

Jindřichov

Cena na vyžádání Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ DPH)

Prémioví partneři v Jindřichově

Informace k domu

Vážení klienti, dovolte abychom Vám představili nabídku prodeje výjimečné nemovitosti rekreačního charakteru. Jedná se o roubenku v obci Jindřichov v části Nové Losiny. Tuto nemovitost lze samozřejmě využít k vlastní individuální rekreaci, ale svou velikostí, kapacitou i umístěním je primárně určena především k podníkání v oblasti krátkodobého pronajímání. Nemovitost byla postavena v roce 2010 na krásném pozemku o ploše cca 3.000 m2. Pozemek je upravený, rovinatý, obklopen z velké části romantickým horským potůčkem. Na pozemku je vybudováno zázemí pro hosty (dětské a volejbalové hřiště, zastřešené posezení, udírna apod.). Samotná budova o zastavěné ploše 176 m2 je reálně rozdělena na dva funkční celky, které mohou být pronajímány samostatně. Jejich dispozice je stejná, zrcadlově otočená. Každá polovina nabízí 4 apartmány skládající se z ložnice a vlastní koupelny s WC a velké společenské místnosti s vybavenou kuchyní. Jednu polovinu chalupy si detailně můžete prohlédnout ve virtuální prohlídce v galerii.
Nemovitosti je umístěna v krásném prostředí obklopena loukami a lesy. Je vzdálena asi 3 minuty jízdy od lyžařského areálu Přemyslov a 14 minut od Koutů nad Desnou.
Pro více informací mi neváhejte zavolat.

Parametry domu

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ DPH
Aktualizováno
25. 10. 2021
Adresa
Jindřichov
ID
HRK21-11001a
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
250 m2
Typ objektu
Patrový
Podlahová plocha
250 m2
Plocha nemovitosti
2927 m2
Odpad
ČOV pro celý objekt
Topení
Lokální tuhá paliva, Ústřední elektrické
Telekomunikace
Internet
Doprava
Silnice

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

HANÁCKÁ REALITNÍ KANCELÁŘ

Riegrova 373/6, Olomouc

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 16 lidí

Prodejce

Ing. Petr Korytar

Ing. Petr Korytar

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chalup v Jindřichově?