Prodej pozemku pro bydlení, Jesenice, Mečíková, 9835 m2

Mečíková, Jesenice

Cena na vyžádání Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Jesenici

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Finest Consulting s.r.o.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Exkluzivně nabízíme krásný rovinatý pozemek v atraktivní lokalitě s vlastním vstupem do Pruhonického parku. Disponuje příjezdovou cestou a kompletními inženýrskými sítěmi (plyn, elektro, voda, kanalizace, telefon) Příjezdová komunikace asfalt, veřejné osvětlení. Možnost rozdělení na více pozemků. Určeno pro výstavbu rodinných domů.

Martin Donát banner

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Aktualizováno
25. 10. 2021
Adresa
Mečíková, Jesenice
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
11500 m2
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální plynové
Doprava
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Česká Realitní

Krakovská 1346/15, Praha, Nové Město

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 12 lidí

Prodejce

Jan Řešátko

Jan Řešátko

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Jesenici?

Podobné nemovitosti