Prodej historického objektu, Chocenice, 472 m2

Chocenice

2 790 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 11 524 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Chocenicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jitka Fučíková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Rekonstrukce

Výkup a prodej starého nábytku

Střechy

Informace k nemovitosti

Prodej nemovité kulturní památky z konce 17.století, barokní dům o půdorysu 24x12m na pozemku 1209m2. Přízemí kamenné, patro roubené, v sousedství opravený zámek a hospodářský dvůr. Dům prošel zásadní rekonstrukcí a nyní je v zakonzervovaném stavu, v 1np nové rozvody el., vody a odpad do jímky 11m3, kamna na pelety, drenáž a statické zajištění objektu, 2xwc, 1xwc a sprcha, opravena střecha, nová okna, ve 2np vyměněno poškozené roubení. Zachovaná původní černá kuchyně, dvě místnosti s klenbou, sklepení, vhodné na rekreaci, bydlení nebo penzion. Možný prodej i jako s.r.o. vlastnící nemovitost. Vzhledem k historickému významu domu je možné částečně financovat dokončení z dotačního programu. Více info v RK.

Parametry nemovitosti

Cena
2 790 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
16. 5. 2022
Adresa
Chocenice
ID
003522
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
472 m2
Typ objektu
Patrový
Plocha nemovitosti
1209 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Odpad
Jímka
Topení
Lokální tuhá paliva
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Realitní kancelář JUDr. Josef Křen

dr. Zikmunda Wintra 834/10, Praha, Bubeneč

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 256 lidí

Prodejce

Radek Demele

Radek Demele

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje historických objektů v Chocenicích?


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie ostatních.