Prodej pozemku pro bydlení, Nová Telib, 1013 m2

Nová Telib

3 342 900 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 13 808 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Nové Telibi

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Finspiro s.r.o.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Nabízíme prodej stavebního pozemku o výměře 1.013m2 na nádherném místě v obci Nová Telib, část Kladěruby, jen 10 km od Mladé Boleslavi. Rovinatý pozemek je přibližně trojúhelníkového tvaru s tím, že nejdelší strana měří cca 63m. Pozemek je ze dvou stran oplocený, na pozemku je již vlastní vrtaná studna, přípojka elektřiny a bude připraven vsak pro domovní ČOV, včetně povolení. Aktuálně je v realizaci přístupová komunikace s veřejným osvětlením, předpokládaný termín dokončení 08/2022. Z hlediska ÚP se jedná o lokalitu pro výstavbu RD. Velmi klidné místo nedaleko lesa v osadě s minimálním provozem. Ideální místo pro milovníky klidu a přírody nedaleko Mladé Boleslavi. Vhodné k rekreaci i k trvalému bydlení. Doporučujeme prohlídku.

Martin Donát banner

Parametry pozemku

Cena
3 342 900 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
8. 12. 2021
Adresa
Nová Telib
ID
PO6721
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
1013 m2
Elektřina
230V
Voda
Místní zdroj

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Brandýská realitní kancelář

Lipová 1785, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Ing. Martin Středa

Ing. Martin Středa

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Nové Telibi?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.