Prodej pozemku pro bydlení, Březno, 793 m2

Březno

3 172 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 13 102 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Březně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Finspiro s.r.o.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Nabízíme prodej stavebního pozemku o výměře 793m2 na slunném místě při městysu Březno, část Dolánky jen 8 km od Mladé Boleslavi. Rohový pozemek je přibližně obdélníkového tvaru, má rozměry cca 24x36m a nachází se mírném jižním svahu. V ceně je zahrnuto oplocení ze severní strany, vjezd z asfaltové komunikace, vlastní vrtaná studna a povolení pro domovní ČOV vše s předpokládaným termínem dokončení 05/2022, přípojka elektřiny s předpokládaným termínem dokončení 12/2022. Z hlediska ÚP se jedná o lokalitu BV – bydlení venkovské. Velmi klidné místo s minimálním provozem nedaleko městysu Březno s velmi dobrou občanskou vybaveností. Vhodné k rekreaci i k trvalému bydlení. Doporučujeme prohlídku.

Martin Donát banner

Parametry pozemku

Cena
3 172 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
8. 12. 2021
Adresa
Březno
ID
PO6621
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
793 m2
Elektřina
230V
Voda
Místní zdroj

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Brandýská realitní kancelář

Lipová 1785, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Ing. Martin Středa

Ing. Martin Středa

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Březně?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.