Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Bartošovice v Orlických horách, 64483 m2

Bartošovice v Orlických horách

15 666 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 64 708 Kč /za měsíc

(Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.)

Prémioví partneři v Bartošovicích v Orlických horách

Informace k pozemku

Po 25 letech budování prosperujícího lyžařského areálu Nella odchází jeho majitel do zasloužené penze. Díky tomu se od poloviny prosince 2021 nabízí výjimečně zajímavý soubor parcel (celkem 64483 m2), stavebních parcel, nemovitostí a vybavení. Prodává se vše jako celek. Tedy parcely a nemovitosti. Včetně lyžařského areálu. Cena za vše výše uvedené, tedy včetně parcel, je pouze 15 milionů Kč. Důvod prodeje je jediný. Majitel se blíží k osmé dekádě svého života a bohužel nenašel v rodině následníka.

Všechny parcely tvoří logický souvislý celek. Téměř 100 % plochy je v územním plánu vedeno jako tělovýchovná a sportovní zařízení. Což otevírá pestré možnosti pro další stavby. Jako zastavěná plocha jsou v katastru nyní označené dvě parcely o ploše 624 m2. Vodní plocha má plochu 547 m2. Na parcele 226/6 se nachází dům s popisným číslem 106 (foto). Slouží k obsluze lyžařského areálu. K domu jsou připojeny tři buňky. V nich jsou bufet pro 12 osob, moderní sociální zařízení a lyžařský servis a plně vybavená půjčovna lyžařského vybavení. V budově je místnost pro obsluhu areálu (zajímavou inovací je dálkově ovládaná rychlost hlavního vleku). Další místnosti slouží jako pokladna, výdejna občerstvení bufetu, WC pro personál. Druhé podlaží je zatím nevyužité. Dům je připojen na elektrickou síť, obecní vodovod. Kanalizace je řešena jímkou. Není připojen na zemní plyn. Majitel má kompletně zpracovaný projekt na stavbu další nemovitosti v těsné blízkosti tohoto domu. Pro projekt má zajištěnu podporu příslušných úřadů. Vzhledem ke svému věku se rozhodl jej dále nerealizovat. Tyto podklady i kontakty předá novému majiteli parcel.

Nový majitel získá i zavedený prosperující byznys a následující majetek. Tři lyžařské vleky. Jeden je hlavní (400 metrů). Dva jsou využívány pro lyžařskou školu a děti. Sofistikovaný moderní zasněžovací systém v hodnotě 7 milionů Kč. Výkonné osvětlení pro vyhledávané noční lyžování. Získá funkční repasovanou rolbu (foto). Dva sněžné skútry. Servisní vozidlo Lada Niva. Součástí areálu je oficiální přistávací plocha pro vrtulníky. Areál má licenci na provozování lyžařské školy. Areál je v tento okamžik využíván ke komerčním účelům po dobu zimy. Má ovšem potenciál ke komerčnímu využití po dobu celého roku. Atraktivita lokality s krásnou přírodou tomu jenom nahrává.

Jak s celým nemovitým i movitým majetkem naložit? Nový majitel má před sebou pestrou škálu možností. Může dále provozovat lyžařský areál a udělat si z něj zdroj příjmu. Může lyžařský areál někomu pronajmout. Může zde vybudovat nové ubytovací kapacity a využívat areál pro komerční účely po celý rok. Může celý majetek využívat pouze pro nekomerční účely a lyžařský areál dále neprovozovat. Přijeďte se do Bartošovic podívat a jistě vás napadnou i další možnosti využití. To místo má své nepřehlédnutelné kouzlo.

Z pohledu investora do nemovitostí se jedná o dobrou investici, která nikdy neztratí na hodnotě. Má značný růstový potenciál. Domluvte si s námi prohlídku areálu!

Parametry pozemku

Cena
15 666 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Aktualizováno
8. 12. 2021
Adresa
Bartošovice v Orlických horách
ID
932
Plocha nemovitosti
64483 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

ZFP Reality, s.r.o.

Cejl 82/58, Brno, Zábrdovice

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

MUDr. Hýsek Jan

MUDr. Hýsek Jan

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro komerční výstavbu v Bartošovicích v Orlických horách?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.