Profi makléřky banner

Prodej rodinného domu, Kojatín, 89 m2

Kojatín

2 995 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 12 371 Kč /za měsíc

(včetně provize a právního servisu, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)

Prémioví partneři v Kojatíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

MGR. MICHAL OŠMERA

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Rekonstrukce bytů

Informace k domu

Exkluzivně nabízíme rodinný dům - chalupu v obci Kojatín, vhodný k rodinnému bydlení či rekreačnímu užití. Dům je nepodsklepený, o velikosti 2+kk. Užitná plocha domu je 185 m2, která se skládá z plochy obytné, plochy garáže, sklípku a dílny. Dvorek za domem má výměru 79 m2, výměra předzahrádky je 48 m2, zahrada užívaná vedle domu má rozlohu 230 m2, garáž před domem má výměru 65 m2. Celková plocha pozemků je 626 m2.

Dispozice domu je 2+KK. Přízemí domu začíná vstupní chodbou a dále je tvořeno kuchyní s jídelním koutem a obývacím pokojem. Vaření je zajištěno indukční sklokeramickou deskou. Koupelna je tvořena sprchovým koutem s toaletou. Obytné místnosti jsou orientovány na severní stranu a zahrádka za domem na jižní stranu.


Za domem je dvorek s dílnou. Vjezd na dvorek je umožněn zadním přístupem po obecní komunikaci. Před domem je oplocená předzahrádka, osázená květinami. Součástí prodeje je také garáž se sklípkem, která je přes cestu před domem. K domu náleží zahrada s ovocnými stromy, která je umístěna 60 m od nemovitosti, viz fotografie.

Dům byl postaven v roku 1932 a v roce 1954 proběhla rekonstrukce, před 15 lety proběhla celková modernizace. Nyní je ve velmi dobrém, udržovaném stavu. Okna v domě jsou dřevěná trojskla, nová 5 let. Kuchyně byla znovu modernizována před dvěma lety. Nemovitost je napojena na elektrickou i plynovou přípojku. Vytápění a ohřev vody je zajištěn plynovým kotlem, v obývacím pokoji se nachází krbová kamna na tuhá paliva. Dům je napojen na vlastní studnu. Kanalizace je řešena jímkou. Půdní prostor je přístupný a je určen k půdní vestavbě s možností vybudování dalších pokojů. Střecha je pokryta pálenou taškou.

Parametry domu

Cena
2 995 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize a právního servisu, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
8. 12. 2021
Adresa
Kojatín
ID
54123
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
89 m2
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha nemovitosti
626 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Odpad
Jímka
Topení
Lokální tuhá paliva, Ústřední plynové
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Voda
Místní zdroj
Garáž

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Kojatíně?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.