Profi makléřky banner

Prodej historického objektu, Okarec, 1578 m2

Okarec

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Kupní cena)

Prémioví partneři v Okarci

Finance a pojištění

Finance a pojištění

MGR. MICHAL OŠMERA

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Prodej Tvrze s polnostmi o rozloze parcel přes 700.000 m2.
Skupina parcel se rozděluje na Areál dvora včetně Tvrze a dalších staveb, zemědělské pozemky, potenciální stavební pozemky a vodní plochy.

Historie:
Tvrz pochází pravděpodobně z 12. století. Prvním majitelem byl třebíčský klášter, poté místní vladycké rody. V roce 1536 ji získali páni z Lomnice a změnili ji v hospodářskou budovu. V průběhu 20. století bylo opraveno pravé křídlo hlavní budovy, některé vedlejší budovy vzal čas a zanechal jen jejich základy. Stojící budovy jsou dále z části využívány.
Po druhé světové válce přešla do majetku státu. Nyní je v osobním vlastnictví více majitelů, kteří se rozhodli tvrz včetně okolních pozemků prodat novému majiteli.

Rozdělení ceny:
Cena je rozdělena na Areál dvora a související pozemky, Potenciálně stavební pozemky, Vodní a související plochy a Zemědělské pozemky.

Dotační tituly:
Byla zde možnost čerpání dotačních titulů na Brownfieldy na revitalizaci a/nebo dotace pro zemědělce na technologie a stavby v oblasti zemědělské výroby.

Závěr:
Doporučuji si rezervovat čas na prohlídku 1 - 2 hodiny s ohledem na rozsáhlost pozemků a velikost hlavní stavby. Optimální je prohlídku polností realizovat autem.

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Kupní cena
Aktualizováno
13. 12. 2021
Adresa
Okarec
ID
077-NP04927
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
1578 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Plocha budovy
1100 m2
Plocha nemovitosti
702398 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální elektrické
Komunikace
Asfaltová, Neupravená, Zpevněná, Štěrková
Telekomunikace
Telefon
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod, Studna
Terasa
Převod do OV
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Re/max PRO

Blatného 1896/3, Brno

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 8 lidí

Prodejce

Pavel Vysoglad

Pavel Vysoglad

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje historických objektů v Okarci?


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie ostatních.