Střechy banner

Pronájem garáže, Havraň, 14 m2

Havraň

1 600 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Havrani

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Úklidové služby

Zámečnické práce

Informace k nemovitosti

Nabízíme pronájem lodního kontejneru o ploše 14 m2 v menším oploceném areálu, za benzínovou stanicí v Havrani, okr. Most. Kontejner o rozměrech: délka 5,9m šířka 2,4m a výška 2,4 m, celkově cca 34 m3, je velice čistý a vhodný především pro skladování nebo parkování motorek. Volný ihned. Měsíční nájemné 1600,-Kč +DPH. Více info u makléře.

Parametry nemovitosti

Cena
1 600 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
3. 8. 2022
Adresa
Havraň
ID
1348/3100
Stavba
Montovaná
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
14 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Plocha budovy
14 m2
Plocha nemovitosti
14 m2
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 84 lidí

Prodejce

Karel  John

Karel John

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Havrani?


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie ostatních.