Pronájem zahrady, Tišnov, Družstevní, 200 m2

Družstevní, Tišnov

2 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ provize RK 3000,-Kč)

Prémioví partneři v Tišnově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Mgr. Jan Blabla

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Pokud bydlíte v bytovém domě a toužíte po zahrádce v dosahu, dovolujeme si Vám nabídnout zahrádku o velikosti 200 m2 s rozměry cca 20 x 50 na ulici Družstevní v Tišnově. Zahrádka má přístřešek, skladový zděný prostor a připojení na vodu, elektřinu i kanalizaci. Z důvodu živých plotů zde naleznete úplné soukromí. Nájemné se hradí na rok dopředu.

Parametry pozemku

Cena
2 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
+ provize RK 3000,-Kč
Aktualizováno
29. 1. 2022
Adresa
Družstevní, Tišnov
ID
2022-01-06
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
200 m2
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Komplexní Reality Development, s.r.o.

nám. Komenského 124, Tišnov

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 6 lidí

Prodejce

Mgr. Milan Halouzka

Mgr. Milan Halouzka

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu zahrad v Tišnově?


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.