Pronájem pozemku pro bydlení, Žabeň, 1300 m2

Žabeň

6 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Bez záloh na elektřinu a vodu.)

Prémioví partneři v Žabeni

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Petra Florová - rodinný bankéř

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Rychlý přehled:
- stavební pozemek 1.300 m2
- inženýrské sítě - elektřina, voda, kanalizace
- přístup z obecní komunikace
Na základě výhradního pověření si Vám dovoluji nabídnout možnost pronájmu stavebního pozemku v obci Žabeň u Frýdku-Místku. Pozemek je stranou hlavních silnicí, takže poskytuje dostatečný klid pro užívání. Jeho umístění nedaleko centra obce však umožňuje vynikající dopravní dostupnost. Plocha pozemku je rovinatá, porostlá travou a několika stromy. Obvod pozemku je lemován klasickým a živým plotem. K dispozici jsou inženýrské sítě - elektřina a od jara 2022 také přípojka obecního vodovodu a kanalizace. Pozemek je vhodný k využití jako zahrada, ale je zde možno také instalovat mobilní dům. Majitel předpokládá dlouhodobý pronájem, neuvažuje nyní o prodeji.
Měsíční nájemné je 6.000 Kč bez zúčtovatelných záloh (elektřina, voda). Kauce činí 15.000 Kč, administrativní poplatek RK ve výši 10.000 Kč zahrnuje veškerý právní servis.
Pozemek je k dispozici ihned. Doporučuji prohlídku.

Parametry pozemku

Cena
6 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
Bez záloh na elektřinu a vodu.
Aktualizováno
29. 1. 2022
Adresa
Žabeň
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
1300 m2
Elektřina
230V
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

FIREA.CZ, finance a reality

Rekreační 2126/7, Ostrava, Poruba

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Cakl Marek

Cakl Marek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků pro bydlení v Žabeni?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.