Profi makléřky banner

Prodej bytu 1+1, Třebíč, 33 m2

Třebíč

1 056 400 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 4 363 Kč /za měsíc

(Tržní odhad:1.584.600 Kč)

Prémioví partneři v Třebíči

Finance a pojištění

Finance a pojištění

MGR. MICHAL OŠMERA

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k bytu

Bytová jednotka o velikosti 1+1 je umístěna v I.NP bytového domu. Dům je půdorysně postaven ve tvaru obdélníka, je řadový krajní, situovaný na rovinatém terénu v klasické sídlištní zástavbě v městské části Třebíč - Nové Dvory. Do centra Třebíče je vzdálenost 2,4 km. Přístup ke stavbě je možný z místní komunikace. Podrobnější informace jsou uvedeny ve znaleckém posudku. Informace jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, bez součinnosti účastníků exekučního řízení. Zveřejněné údaje jsou čerpány z dokumentů v rámci exekučního řízení, kdy je nemovitost určena ke zpeněžení v rámci exekučního řízení, dle § 336 , § 267 o.s.ř.,dle § 69 a § 52 exekučního řádu a souvisejících ustanovení. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na email.

Parametry bytu

Cena
1 056 400 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Tržní odhad:1.584.600 Kč
Aktualizováno
11. 1. 2022
Adresa
Třebíč
ID
6041Scc
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
33 m2
Patro
1.
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Osobní
Podlahová plocha
33 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Výtah
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

S-drazby.cz

Luční 568/1, Hradec Králové, Slezské Předměstí

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

linka S-drazby.cz

linka S-drazby.cz

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 1+1 v Třebíči?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.