Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, Podivín, 1876 m2

Podivín

25 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Podivíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Darfin finance s.r.o.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Nabízíme pronájem komerčního pozemku o celkové ploše 1876 m2 na samém začátku obce Podivín, pouhý 1 km od sjezdu z dálnice Brno – Bratislava. Na oploceném rovném pozemku vysypaném štěrkem, na nějž je přístup přímo z hlavní komunikace, se kromě vkusně upravené unimo buňky o užitné ploše 4,85 x 6 m nachází i přívod užitkové vody z vlastní studny s čerpadlem, přípojka elektřiny 230V a 400V; dále jsou zde prostorné skladovací přístřešky a suché WC. Pozemek je vhodný k využití pro zahradní centrum, autobazar, autopark pro stavební firmy nebo pro autodopravu, případně prodejce zemědělské techniky apod. Měsíční nájemné činí 25.000 Kč, vratná kauce 50.000 Kč, provize RK 20.000,- Kč. K dispozici ihned nebo po dohodě. Prohlídky rádi přizpůsobíme Vašim časovým možnostem.

Parametry pozemku

Cena
25 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
28. 1. 2022
Adresa
Podivín
ID
1518
Plocha nemovitosti
1876 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

ORION-REALITY

Žerotínova 599/2, Břeclav

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Dagmar Balgová

Dagmar Balgová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků pro komerční výstavbu v Podivíně?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.