Prodej pozemku pro bydlení, Klecany, 2537 m2

Klecany

15 687 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 64 795 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Klecanech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Mgr. Lenka Petržilková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Exkluzivní nabídka prostorného pozemku o rozloze 2 536 m2 v centru obce, poblíž zámku, na vyvýšeném místě s výhledem s odstupem od různorodé zástavby rodinných domů v okolí. Pozemek, situovaný ve volném terénu, má tvar nepravidelného čtverce, přičemž na jihozápadní straně je je roh parcely zešikmen. Pozemek dělí od ulice Československé armády podlouhlá parcela ve spádu a tím je prodávaný pozemek vyvýšen nad úroveň silnice téměř o 3 m. Vlastní pozemek je mírně svažitého charakteru, se sklonem k jihu, a je určen k výstavbě rodinného domu. Na pozemku se nenachází žádný vzrostlý strom, popř. chráněná zeleň. K dispozici architektonická studie rodinného domu. Hypotéka lze.
Při kontaktu s RK prosím uvádějte evidenční číslo 60009491.

Martin Donát banner

Parametry pozemku

Cena
15 687 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
29. 1. 2022
Adresa
Klecany
ID
F60009491
Plocha nemovitosti
2537 m2
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

MAXIMA REALITY

Revoluční 655/1, Praha, Staré Město

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Ing. arch. Monika Christová

Ing. arch. Monika Christová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Klecanech?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.