Prodej pozemku pro bydlení, Pokřikov, 2200 m2

Pokřikov

2 890 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 11 937 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Pokřikově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jakub Svoboda

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Nabízím Vám k prodeji stavební pozemek o velikosti 2200 m2 v klidné části obce Pokřikov. K pozemku mám připravenou kompletní projektovou dokumentaci + vyřízené stavební povolení. Inženýrské sítě jako elektřina a voda se nachází přímo na pozemku. Plyn je vedený na hranici pozemku. Cesta autem do Skutče 10 min, Hlinska 12 min. Pokud hledáte klidné místo pro bydlení, zvu Vás na prohlídku.

Parametry pozemku

Cena
2 890 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
29. 1. 2022
Adresa
Pokřikov
ID
0002
Plocha nemovitosti
2200 m2
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

RAŠ s.r.o.

Sladkovského 410, Pardubice, Zelené Předměstí

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Adam Růžička

Adam Růžička

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Pokřikově?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.