Prodej pozemku pro bydlení, Plzeň, 1029 m2

Plzeň

2 675 400 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 11 051 Kč /za měsíc

(právní servis zajištěn v advokátní kanceláři)

Prémioví partneři v Plzni

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jitka Fučíková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Podlahy

Stěhovací služby

Úklidové služby

Výkup a prodej starého nábytku

Střechy

Informace k pozemku

Nabízíme k prodeji neoplocenou stavební parcelu v současné době vedenou na katastru jako orná půda o celkové výměře 1029m2. Pozemek se skládá ze tří parcelních čísel o velikosti 600m2+ 400m2+29m2 a nachází se na okraji obce Radčice u Plzně. Územním plánem je určen pro bydlení - je zde povoleno stavět rodinný dům do 122m2 zastavěné plochy. Jedná se o vhodnou investiční příležitost nebo možnost stavby vlastního rodinného domu. Inženýrské sítě : elektřinu bude nutné vést zemí cca.50m - ČEZ vede zdarma, otázku odpadních vod bude nutné řešit septikem nebo ČOV (hloubková kanalizace je vzdálená 80m), voda - nutnost vyhotovení vlastního vrtu nebo domluva se sousedem, který má dostatek vody z vlastního vrtu. V současné době pozemky nemají přístupovou cestu a nejsou napojeny na inženýrské sítě. Ke zřízení přístupové cesty a připojení k inženýrským sítím je potřeba cca.300m2 ze sousedního pozemku. Uvedených 300m2 je třeba s majitelem, kterým je Statní pozemkový úřad, směnit za 1,5 násobku zemědělského pozemku.Směna se SPÚ je již předjednaná.
Jedná se o velmi klidnou a žádanou lokalitu v těsné blízkosti Plzně. Pozemky nejsou zatíženy žádnou právní vadou a nic nebrání jejich úspěšnému převodu na katastrálním úřadu. Pozemky je možné financovat hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, které pro vás rádi zdarma vyřídíme v kterékoliv bance. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku na níže uvedeném tel. čísle.

Parametry pozemku

Cena
2 675 400 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
právní servis zajištěn v advokátní kanceláři
Aktualizováno
28. 1. 2022
Adresa
Plzeň
ID
203649
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
1029 m2
Doprava
MHD, Autobus

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Realitní makléři Plzeň plus, s.r.o.

Koterovská 664/40, Plzeň, Východní Předměstí

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Schläferová Romana

Schläferová Romana

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Plzni?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.